Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις

+12
Al_Bandy
Fanrider
gabadoo
Vvag
finrod
Φυσαλίδα
Don John
dirty
Tinder
DoctorAbo
apostat
KiloMeater
16 posters
Go down
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις - Page 2 Empty Re: Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις

8/12/2009, 3:52 pm
DoctorAbo wrote:Λοιπόν μετά από σοβαρά και πολλά meetings με τον εαυτό μου και τους συμβούλους μου, νομίζω πως έλυσα το θιέμα του συνδιασμού των μοτοσυκλετιστικών δραστηριοτήτων / οικογένειας ως εξής :

.......

Αντιμετωπίζουμε κάποια προβλήματα κατευθυντικότητας σε κατηφορική στροφή με φρενάρισμα και πλαγιολίσθηση. Επίσης, συνήθως σε αυτές τις στροφές πηδάει ο σκύλος έξω γιατί κλάνει μέντες και χάνεται πολύτιμος ταξιδιοτικός χρόνος μέχρι να τον μαζέψουμε και να τον πείσουμε να ξαναμπεί μέσςα........

Αυτά και καλή σας μέρα προς το παρόν. Η ερευνητική ομάδα μας παραμένει στη διάθεση οιουδήποτε ενδιαφερόμενου για περισσότερες πληροφορίες.



lol! lol! lol!

Διαπρεψες παλι Δημητρό , εχω λιωσει στον "γελωταν"

T T T
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις - Page 2 Empty Re: Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις

8/12/2009, 4:44 pm
'AGGEVI' wrote:
DoctorAbo wrote:Λοιπόν μετά από σοβαρά και πολλά meetings με τον εαυτό μου και τους συμβούλους μου, νομίζω πως έλυσα το θιέμα του συνδιασμού των μοτοσυκλετιστικών δραστηριοτήτων / οικογένειας ως εξής :

.......

Αντιμετωπίζουμε κάποια προβλήματα κατευθυντικότητας σε κατηφορική στροφή με φρενάρισμα και πλαγιολίσθηση. Επίσης, συνήθως σε αυτές τις στροφές πηδάει ο σκύλος έξω γιατί κλάνει μέντες και χάνεται πολύτιμος ταξιδιοτικός χρόνος μέχρι να τον μαζέψουμε και να τον πείσουμε να ξαναμπεί μέσςα........

Αυτά και καλή σας μέρα προς το παρόν. Η ερευνητική ομάδα μας παραμένει στη διάθεση οιουδήποτε ενδιαφερόμενου για περισσότερες πληροφορίες.



lol! lol! lol!

Διαπρεψες παλι Δημητρό , εχω λιωσει στον "γελωταν"

T T T

Πολύ συχνά η επιστημονική έρευνα Αγγελε σκοντάφτει σε πολύ αστείες λεπτομέρειες, αλλά εμείς οι επιστήμονες πρέπει να περάσουμε και από αυτά τα στάδια προκειμένου να εξασφαλίσουμε καλύτερη ποιότητα ζωής και οικογενειακή γαλήνη στον Έλληνα φορολογούμενο.

Αυτιά
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις - Page 2 Empty Re: Εκδρομές VS Οικογένεια/υποχρεώσεις

8/12/2009, 7:59 pm
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ωραίοοοος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum