Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

+27
alextsouk
horrorshow_gr
nikos-ex victor
DENTOCOP
Verbal Kint
sv2dxa
'AGGEVI'
sotosvfr
Νίκος
Wtower
VEFALIFT
Postman
ΠΑΝΕΑΣ
VEEFARIOS
georgevfr
SCORPIOS
Drake
Ο φυσικός
Them1s xXx
vtecpatra
anastasis
DoctorAbo
oσονοuπω
kostas VFR800F
posnightmist
dirty
Vvag
31 posters
Go down

Που θα πάμε φέτος Πανελλήνια;

10 - 23%
12 - 27%
12 - 27%
4 - 9%
6 - 14%
 
Total Votes: 44
 
Poll closed
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 8:32 am
lol! lol! lol! lol! lol! Θεός! (Ήλιος καλοκαιρινός!)
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 1:18 pm
kostas VFR800F wrote:Τελικές τιμές Κανάλι Πρέβεζας :
κάμπινγκ 1 άτομο σκηνή μηχανη 10 ευρώ
2 άτομα σκηνή μηχανή 15 ευρω η μέρα.
ενοικιαζομενα δωμάτια 7 τρίκλινα με 20ευρώ τη βραδιά.
ξενοδοχείο 40 δίκλινο 50 τρικλινο η βραδιά.
Ότι θέλει ο καθένας ας το δηλώσει.
Τα δωμάτια να προλαβουμε γιατί ήδη χάσαμε 5 ήταν 12.Το τηλεφωνο μου είναι 6985065526 ως τη Δευτέρα να κλείσουμε.
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 1:23 pm
kostas VFR800F wrote:
kostas VFR800F wrote:Τελικές τιμές Κανάλι Πρέβεζας :
κάμπινγκ 1 άτομο σκηνή μηχανη 10 ευρώ
2 άτομα σκηνή μηχανή 15 ευρω η μέρα.
ενοικιαζομενα δωμάτια 7 τρίκλινα με 20ευρώ τη βραδιά.
ξενοδοχείο 40 δίκλινο 50 τρικλινο η βραδιά.
Ότι θέλει ο καθένας ας το δηλώσει.
Τα δωμάτια να προλαβουμε γιατί ήδη χάσαμε 5 ήταν 12.Το τηλεφωνο μου είναι 6985065526 ως τη Δευτέρα να κλείσουμε.

1)Osonoupo camping και να βγαλουμε δρομολογιο alle
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 1:31 pm
kostas VFR800F wrote:
kostas VFR800F wrote:Τελικές τιμές Κανάλι Πρέβεζας :
κάμπινγκ 1 άτομο σκηνή μηχανη 10 ευρώ
2 άτομα σκηνή μηχανή 15 ευρω η μέρα.
ενοικιαζομενα δωμάτια 7 τρίκλινα με 20ευρώ τη βραδιά.
ξενοδοχείο 40 δίκλινο 50 τρικλινο η βραδιά.
Ότι θέλει ο καθένας ας το δηλώσει.
Τα δωμάτια να προλαβουμε γιατί ήδη χάσαμε 5 ήταν 12.Το τηλεφωνο μου είναι 6985065526 ως τη Δευτέρα να κλείσουμε.

Νομίζω ότι η πρόταση του Κώστα είναι και η πιό συμφαίρουσα οικονομικά.
Δεν έχουμε ξανακάνει Πανελληνια Πρέβεζα .
Camping δίπλα στην θάλλασα και πολύ οικονομικά δωμάτια.
Ορμητήριο για εξορμήσεις σε πολύ ωραίες τοποθεσίες Νεκρομαντείο,Γλυκή,πηγές Αχέροντα κτλ.

Σε συζητηση που είχα με τον Κώστα μου είπε ότι θα προσπαθήσει μηπως καταφέρει και έναντι λογικού αντιτίμου να επισκευθούμε και τα μουσεία της περιοχής χωρίς να δευσμευθεί όμως αφού αυτό δεν εξαρτάται από τον Κώστα.

Το θέμα είναι ό ο Κώστας έριξε πολύ τρέξιμο για να μπορέσει να τα βρεί ολα αυτά.

Κώστα σε ευχαριστούμε εκ των προτέρω Worthy


vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 1:33 pm
Για πάμε, γιατί οσο το καθυστερούμε....... we take the three the longest !

1)Osonoupo camping και να βγαλουμε δρομολογιο alle
2)VtecPatra (Δωμάτιο μάλλον,θα δώ...)
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 1:46 pm
Οποίος θέλει μπορεί να έρθει ποιο νωρίς και να φύγει ποιο αργά με τις ίδιες τιμές.
Αν θέλετε μουσεία Νεκρομαντειο περιήγηση στα ιβαρια στονΑμβρακικό ενημερώστεμε έγκαιρα να το κανονίσω.
sotosvfr
sotosvfr
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2012-09-06
Mηνύματα : 481
Ηλικία : 54
Μοντέλο : vfr800 vtec 2003 silver
Κράνος : arai & shoei x spirit II

"Θαρσείν χρή ταχ' αύριον έσετ΄ άμεινον",

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 2:58 pm
oσονοuπω wrote:
Νίκος wrote:
kostas VFR800F wrote:Οι απόστασεις στη χώρα μας δεν είναι μεγάλες τώρα αν οδηγήσει κάποιος 1-2 ώρες παραπάνω δεν θα πάθει και τίποτα.Προσωπικά με απασχολεί το κόστος διαμονής γιατί τέτοιες μέρες πέφτει τσεκούρι και θεωρώ βλακεια να πληρώσουμε κανα 120αρι για 2 διανυκτερευσεις...


Έτσι ακριβώς είναι βασικά. Ειδικά όσο αφορά Ναύπακτο και Λευκάδα, η διαφορά σε χιλιόμετρα είναι μικρή σχετικά. Δεν νομίζω κάποιος που δεν θα έρθει π.χ. Ναύπακτο επειδή είναι μακρυά θα έρθει Λευκάδα, και αυτή μακρυά θα του φαίνεται.


Και είναι και δική μου εντύπωση ότι η κρίση χτύπησε το forum μας...


Μια ιδέα θα ήταν να παίρναμε τιμές από ξενοδοχεία και από τους δυο προορισμούς και απλά να πάμε όπου είναι φθηνότερα...

Ή καλύτερα, αν είναι να γίνει καινούριο poll, ίσως είναι καλά να ξέρουμε πρώτα τιμές και μετά να ψηφίσουμε.

Και μια που για την κριση εχουμε κριση ,MAΣ ΧΑΛΑΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ CAMPING καπου ,και για Ιονιο μερια μεσα για μια ,δυο μερεs να στησουμε κανα κολοαντισκηνο το κολομηχανο μου ντε που θελουμε μονοκλινοδυκλινοτρικληνα και αντε γεια και να βρεθουμε καπου ,να κανουμε κανα km και να βρεθουμε ,να πιουμε καμια μπυρα και πολυυυυυυυυυυυυυ το ουρασαμε με τιs προσφορεs και τιs οικονομοπροτασειs κλπκλπκλπκλπ και σιγα μη μαs φανε τα μαμουνια και αφου ΔΕΝ εχουμε χρηματα γιατι ξυνομαστε και κανα παξυμαδι απο το σπιτι κανα σπαστο απο το super και ψωνια απο το μπακαλικο τηs περιοχηs και ολοι μαζι γυρω γυρω αντε ουφ την ηλικια μου και ειναι και η ωρα και η παρεα δυσκολη  Help!
old timer


Tα έθεσες στην σωστή βάση. Αν μπορέσω τελικά..camping δαγκωτό. Σαν το χωματάκι δεν έχει (εκεί θα καταλήξουμε αργά η γρήγορα Embarassed ) Bye
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 4:44 pm
vtecpatra wrote:
kostas VFR800F wrote:
kostas VFR800F wrote:Τελικές τιμές Κανάλι Πρέβεζας :
κάμπινγκ 1 άτομο σκηνή μηχανη 10 ευρώ
2 άτομα σκηνή μηχανή 15 ευρω η μέρα.
ενοικιαζομενα δωμάτια 7 τρίκλινα με 20ευρώ τη βραδιά.
ξενοδοχείο 40 δίκλινο 50 τρικλινο η βραδιά.
Ότι θέλει ο καθένας ας το δηλώσει.
Τα δωμάτια να προλαβουμε γιατί ήδη χάσαμε 5 ήταν 12.Το τηλεφωνο μου είναι 6985065526 ως τη Δευτέρα να κλείσουμε.

Νομίζω ότι η πρόταση του Κώστα είναι και η πιό συμφαίρουσα οικονομικά.
Δεν έχουμε ξανακάνει Πανελληνια Πρέβεζα .
Camping δίπλα στην θάλλασα και πολύ οικονομικά δωμάτια.
Ορμητήριο για εξορμήσεις σε πολύ ωραίες τοποθεσίες Νεκρομαντείο,Γλυκή,πηγές Αχέροντα κτλ.

Σε συζητηση που είχα με τον Κώστα μου είπε ότι θα προσπαθήσει μηπως καταφέρει και έναντι λογικού αντιτίμου να επισκευθούμε και τα μουσεία της περιοχής χωρίς να δευσμευθεί όμως αφού αυτό δεν εξαρτάται από τον Κώστα.

Το θέμα είναι ό ο Κώστας έριξε πολύ τρέξιμο για να μπορέσει να τα βρεί ολα αυτά.

Κώστα σε ευχαριστούμε εκ των προτέρω  Worthy  





Παιδιά, θέλετε Πρέβεζα, Πρέβεζα! Φανταστικά θα είναι και εκεί!! Πάμε όπου να είναι, καθόμαστε και το ψιρίζουμε αν θα πάμε σε μέρη που απέχουν 50-100 χλμ μεταξύ τους. Το' χουμε κάνει σίριαλ και δεν έχει κανένα νόημα! Η δυτική Ελλάδα είναι υπέροχη όπου και να πάμε!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 4:59 pm


Last edited by DoctorAbo on 9/5/2015, 5:01 pm; edited 1 time in total
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 5:01 pm
kostas VFR800F wrote:Οποίος θέλει μπορεί να έρθει ποιο νωρίς και να φύγει ποιο αργά με τις ίδιες τιμές.
Αν θέλετε μουσεία Νεκρομαντειο περιήγηση στα ιβαρια στονΑμβρακικό ενημερώστεμε έγκαιρα να το κανονίσω.

Tι με λεs ωρε Μεγαλε ,κανα καλο μπαρακι και ταβερνουλα ναβρειs να κοψουμε και το τσουρεκι μαs ,ακου Nekromanteio Shocked  Crying or Very sad

sotosvfr wrote:
oσονοuπω wrote:
Νίκος wrote:


Έτσι ακριβώς είναι βασικά. Ειδικά όσο αφορά Ναύπακτο και Λευκάδα, η διαφορά σε χιλιόμετρα είναι μικρή σχετικά. Δεν νομίζω κάποιος που δεν θα έρθει π.χ. Ναύπακτο επειδή είναι μακρυά θα έρθει Λευκάδα, και αυτή μακρυά θα του φαίνεται.


Και είναι και δική μου εντύπωση ότι η κρίση χτύπησε το forum μας...


Μια ιδέα θα ήταν να παίρναμε τιμές από ξενοδοχεία και από τους δυο προορισμούς και απλά να πάμε όπου είναι φθηνότερα...

Ή καλύτερα, αν είναι να γίνει καινούριο poll, ίσως είναι καλά να ξέρουμε πρώτα τιμές και μετά να ψηφίσουμε.

Και μια που για την κριση εχουμε κριση ,MAΣ ΧΑΛΑΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ CAMPING καπου ,και για Ιονιο μερια μεσα για μια ,δυο μερεs να στησουμε κανα κολοαντισκηνο το κολομηχανο μου ντε που θελουμε μονοκλινοδυκλινοτρικληνα και αντε γεια και να βρεθουμε καπου ,να κανουμε κανα km και να βρεθουμε ,να πιουμε καμια μπυρα και πολυυυυυυυυυυυυυ το ουρασαμε με τιs προσφορεs και τιs οικονομοπροτασειs κλπκλπκλπκλπ και σιγα μη μαs φανε τα μαμουνια και αφου ΔΕΝ εχουμε χρηματα γιατι ξυνομαστε και κανα παξυμαδι απο το σπιτι κανα σπαστο απο το super και ψωνια απο το μπακαλικο τηs περιοχηs και ολοι μαζι γυρω γυρω αντε ουφ την ηλικια μου και ειναι και η ωρα και η παρεα δυσκολη  Help!
old timer


Tα έθεσες στην σωστή βάση. Αν μπορέσω τελικά..camping δαγκωτό. Σαν το χωματάκι δεν έχει (εκεί θα καταλήξουμε αργά η γρήγορα  Embarassed ) Bye

ΔΕΝ ξερω για σενα συμπεθερα,αλλα εγω για καψιμο με βλεπω και οχι να με φανε τα σκουλικια naaa

Αντε να φορτωνουμαι scooter και τελικα τι δημοψηφισμα και μλκιεs ,παλι το τριτο εγινε rules
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 5:10 pm
Δηλωνετε συμμετοχη ωρε μαγκες να τα π(ι)ουμε και απο κοντα .......
horrorshow_gr
horrorshow_gr
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-12-12
Mηνύματα : 841
Ηλικία : 42
Μοντέλο : cbr 1100xx 04
Κράνος : arai ''chaser''

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 6:44 pm
καλησπερα κυριοι και κυριες....
να με συγχωρατε για την απουσια μου (σιγα που σας ενοιαξε...κλαπς) η οπως θα ελεγε ενας γνωστος και φιλος...(στα 'ρκιντια σου)...εχω ακουσει οτι η παρεα σας ειναι αγχολυτικη γιαυτο να με υπολογιζετε και εμενα στη μαζωξη(αν με παιζεται φυσικα)
και τοπος διαμονης...στου φυσικου φυσικα(την σκηνη που μου εδωσε)


αυτα για τωρα και περιμενω να συντονιστω λιγο με το κλιμα παλι
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 7:22 pm
Γράψτε άτομα για δωμάτια και κάμπινγκ να κλείσουμε Δευτέρα να τελειώνουμε. ταβέρνες ουζερί ψάρια ψητά παραλιες καφέ άφθονα
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 8:51 pm
horrorshow_gr wrote:καλησπερα κυριοι και κυριες....
να με συγχωρατε για την απουσια μου (σιγα που σας ενοιαξε...κλαπς) η οπως θα ελεγε ενας γνωστος και φιλος...(στα 'ρκιντια σου)...εχω ακουσει οτι η παρεα σας ειναι αγχολυτικη γιαυτο να με υπολογιζετε και εμενα στη μαζωξη(αν με παιζεται φυσικα)
και τοπος διαμονης...στου φυσικου φυσικα(την σκηνη που μου εδωσε)


αυτα για τωρα και περιμενω να συντονιστω λιγο με το κλιμα παλι

σε παίζουμε ρε Cool
cheers
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

9/5/2015, 11:11 pm
kostas VFR800F wrote:Γράψτε άτομα για δωμάτια και κάμπινγκ να κλείσουμε Δευτέρα να τελειώνουμε. ταβέρνες ουζερί ψάρια ψητά παραλιες καφέ άφθονα

Κώστα η ανάληψη πρωτοβουλίας είναι καλοδεχούμενη από μένα αλλά :

Η ψηφοφορία ως τώρα είπε Ναύπακτο (αν και δε βλέπω ζέση για δήλωση συμμετοχής παρά από ελάχιστους)

Αν πρόκειται να αλλάξει ο προορισμός αυτό θα πρέπει να γίνει με poll για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις.

Ο Φυσικός το ζήτησε αυτό από τον Posnightmist που έθεσε θέμα αλλά δε τον βλέπω να το κάνει.

Γνώμη μου είναι, αφού είσαι της περιοχής, κάνε ένα μικρό κόπο ως εξής :

Βάλε μια ψηφοφορία λοιπόν, με επιλογές την Ναύπακτο , Λευκάδα και Πάργα. με μια επιλογή ανά ψηφοφόρο.

Βάλε σύντομη λήξη της ψηφοφορίας (3 - 4 μέρες)

Για το μέρος που θα προκύψει βάλε κάνα δυο site για camping / δωμάτια. Μακάρι αυτά να είναι στον ίδιο χώρο (κάμπινγκ με δωμάτια)

Με τον τρόπο αυτό έχουμε μεριές παραπάνω πιθανότητες να κάνουμε Πανελλήνια.



kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 12:22 am
Συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα το σκεπτικό σου γιατί αποκλειστικά Πάργα Λευκάδα Ναύπακτο;
και τι περιμένεις να βρεις χαμηλές τιμές τριήμερο σ αυτα τα μέρη;
Δυο μήνες τώρα έθεσα το θέμα ώστε να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή.
Όσο για την προηγούμενη ψηφοφορία δεν είχε διευκρινιστει εξ αρχής ότι ψηφίζουμε 1000προορισμούς ο καθένας.
Το σωστό συμφωνω είναι να τεθούν όλοι οι προορισμοί ξανά και να ψηφίσει μόνο ένα ο καθένας.
Την πρόταση να έρθουν Κανάλι τα παιδιά την έκαναν γιατί καλύπτει όλες τις απαιτήσεις σε διαμονή ,χαμηλες τιμές παντού απο τα δωματια ως τον καφε στην παραλια ,αξιοθεατα και ίσες χιλιόμετρικες αποστάσεις για την πλειοψηφία.
Ότι αποφασιστεί είμαι μέσα.
Όσο για την ψηφοφορία δεν μπορώ να την βάλω εγώ γιατί δεν έχω υπολογιστή και γράφω σε κινητό!
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 12:35 am
kostas VFR800F wrote:Συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα το σκεπτικό σου γιατί αποκλειστικά Πάργα Λευκάδα Ναύπακτο;
και τι περιμένεις να βρεις χαμηλές τιμές τριήμερο σ αυτα τα μέρη;
Δυο μήνες τώρα έθεσα το θέμα ώστε να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή.
Όσο για την προηγούμενη ψηφοφορία δεν είχε διευκρινιστει εξ αρχής ότι ψηφίζουμε 1000προορισμούς ο καθένας.
Το σωστό είναι να τεθούν όλοι οι προορισμοί ξανά να ψηφίσει μόνο ένα ο καθένας.
Την πρόταση να έρθουν Κανάλι τα παιδιά την έκαναν γιατί καλύπτει όλες τις απαιτήσεις σε διαμονή ,χαμηλες τιμές παντού απο τα δωματια ως τον καφε στην παραλια αξιοθεατα και ίσες χιλιόμετρικες αποστάσεις για την πλειοψηφία.
Ότι αποφασιστεί είμαι μέσα.

Καλώς ψηφίζουμε πολλούς προορισμούς. Αυτό το θέμα το έχουμε εξαντλήσει στο παρελθόν. Είχε σαφώς ειπωθεί να επιλέξουμε μέχρι τρεις προορισμούς.
Η πολλαπλή επιλογή στοχεύει στο να πηγαίνουμε προς στα εκεί όπου υπάρχουν οι λιγότερες αντιρρήσεις.

DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 12:39 am
kostas VFR800F wrote:Συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα το σκεπτικό σου γιατί αποκλειστικά Πάργα Λευκάδα Ναύπακτο;
και τι περιμένεις να βρεις χαμηλές τιμές τριήμερο σ αυτα τα μέρη;
Δυο μήνες τώρα έθεσα το θέμα ώστε να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή.
Όσο για την προηγούμενη ψηφοφορία δεν είχε διευκρινιστει εξ αρχής ότι ψηφίζουμε 1000προορισμούς ο καθένας.
Το σωστό συμφωνω είναι να τεθούν όλοι οι προορισμοί ξανά και να ψηφίσει μόνο ένα ο καθένας.
Την πρόταση να έρθουν Κανάλι τα παιδιά την έκαναν γιατί καλύπτει όλες τις απαιτήσεις σε διαμονή ,χαμηλες τιμές παντού απο τα δωματια ως τον καφε στην παραλια ,αξιοθεατα και ίσες χιλιόμετρικες αποστάσεις για την πλειοψηφία.
Ότι αποφασιστεί είμαι μέσα.
Όσο για την ψηφοφορία δεν μπορώ να την βάλω εγώ γιατί δεν έχω υπολογιστή και γράφω σε κινητό!

Ναύπακτος- Λευκάδα - Πάργα διότι ήταν τρεις επιλογές στην αρχική ψηφοφορία.
Είχε διευκρινιστεί από τον Vvag  ότι μπορούσε να ψηφίσει κανείς περισσότερους του ενός προορισμούς.
Ο λόγος που τα είπα ήταν διότι αν δηλώσω συμμετοχή στην Πρέβεζα όταν έχει προκύψει από την ψηφοφορία Ναύπακτο είναι περίπου συμμετοχή σε ανταρσία.
Ναύπακτος προέκυψε απ την αρχική και δε θα υπήρχε συζήτηση αν δεν έθετε θέμα ο Ποζνάιτμιστ.
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 10:43 am
Μπορείτε να πάτε Πρέβεζα,Ναύπακτο ή Λευκάδα
και να επισκεφτείται τα άλλα μέρη αυθημερόν
κάνοντας βόλτα.Έτσι κι αλλιώς κοντά δεν είναι όλα αυτά?
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 5:11 pm
Δεν παμε Πρεβεζα να τελειωνουμε μια που ειναι και ολα διπλα και εχει καλυτερες τιμες σε δωματια και καμπινγκ ,ουτως η αλλως η παρεα μετραει και οχι τοσο ο προορισμος
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 7:40 pm
Ο λόγος που αναζητήθηκε νέος προορισμός ήταν καθαρα οικονομικός και η πιό συμφέρουσα προσφορά ήταν αυτή του Κώστα .

 
Προτέινω απλά να πούμε αν συμφωνούμε ή όχι  με την προσφορά του Κώστα να τελειώνουμε.
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 8:22 pm
Καλησπέρα έχει δίκιο ο Γιώργος δεν μπορώ να κρατώ τα δωματια άλλο θα τα νοικιάσει ο άνθρωπος.
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

10/5/2015, 10:52 pm
Eγώ είμαι μέσα διπλός, αρκεί οι συμμετοχές να θυμίζουν πανελλήνια.
Επίσης θάθελα να ξέρω αν μέσα στο κάμπινγκ υπάρχουν και δωμάτια.
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 12:24 am
Τα δωμάτια και το ξενοδοχείο απέχουν 3 λεπτά από το κάμπινγκ δεν είναι μέσα σ αυτο.Υπάρχει κι άλλο ξενοδοχείο δίπλα αν ενδιαφέρεται κάποιος μαθαίνω τιμές.
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 12:47 am
Κάτι που ξέχασα την Κυριακή της συγκέντρωσης είναι η αναπαράσταση της ανατιναξης του Κουγκιου στο Σούλι.είναι κοντά μπορουμε να πάμε αν θέλετε.
Wtower
Wtower
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-08-29
Mηνύματα : 251
Ηλικία : 45
Μοντέλο : Yamaha XT1200Z
Κράνος : Arai Viper

三心道場忍術
https://www.facebook.com/george.c.karakostas

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 10:57 am
Εμείς μετά της συζύγου άνευ απροόπτου θα δηλώσουμε παρόντες αυτή τη φορά. Δηλώνουμε ότι τουλάχιστον προς το παρόν δεν μας απασχολεί το που και το γιατί και το όχημα (το τελευταίο για αυτούς που με τρολλάρουν σχετικά με κάτι πορτοκαλιά χρώματα) αρκεί να έχει φίλους και μπύρα.

Επίσης να πω ότι προσωπικά ευχαριστώ πολύ οποιονδήποτε ασχολείται με την οργάνωση αυτών των εκδηλώσεων (όλα αυτά τα χρόνια), ανεξαρτήτως εν τέλει αν κάποιοι τις θεωρούμε λιγότερο ή περισσότερο επιτυχημένες. Καταλαβαίνω ότι αυτό το πράγμα θέλει πάρα μα πάρα πολύ ενέργεια και χρόνο και κατά κάποιο τρόπο τους θαυμάζω γιατί εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω. Οπότε καταλαβαίνω και αυτούς που κάνουν ότι μπορούν και αυτούς που γκρινιάζουν Very Happy Οπότε υπομονή, συνεννόηση και καλή καρδιά.

Τα λέμε κι από κοντά.

cheers
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 11:08 am
Όπως έχω δηλώσει αρκετές φορές, ανεξάρτητα από το αν προτιμώ έναν προορισμό από έναν άλλο, στο τέλος όπως είπε κι ο από πάνω (ναι, ο γουοναμπιπορτοκαλής), σημασία έχουν οι μπύρες (άντε, και οι φίλοι, επειδή είστε εσείς Razz ).
Με μια πολύ πολύ μικρή επιφύλαξη (για την οποία νομίζω θα ξέρω πολύ σύντομα) είμαι σαφώς μέσα όπως κάθε χρόνο, και εφόσον υπάρχει camping θα πάρω τη σκηνούλα μου και θα την πέσω εκεί.


cheers
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 11:23 am
Wtower wrote:Εμείς μετά της συζύγου άνευ απροόπτου θα δηλώσουμε παρόντες αυτή τη φορά. Δηλώνουμε ότι τουλάχιστον προς το παρόν δεν μας απασχολεί το που και το γιατί και το όχημα (το τελευταίο για αυτούς που με τρολλάρουν σχετικά με κάτι πορτοκαλιά χρώματα) αρκεί να έχει φίλους και μπύρα.

Επίσης να πω ότι προσωπικά ευχαριστώ πολύ οποιονδήποτε ασχολείται με την οργάνωση αυτών των εκδηλώσεων (όλα αυτά τα χρόνια), ανεξαρτήτως εν τέλει αν κάποιοι τις θεωρούμε λιγότερο ή περισσότερο επιτυχημένες. Καταλαβαίνω ότι αυτό το πράγμα θέλει πάρα μα πάρα πολύ ενέργεια και χρόνο και κατά κάποιο τρόπο τους θαυμάζω γιατί εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω. Οπότε καταλαβαίνω και αυτούς που κάνουν ότι μπορούν και αυτούς που γκρινιάζουν Very Happy Οπότε υπομονή, συνεννόηση και καλή καρδιά.

Τα λέμε κι από κοντά.

cheers

Παρε λευκο να μη σε σταματανε τα ΔΙΑΣ Razz και να μη μοιαζει με ΚΤΜ lol!

Vvag wrote:Όπως έχω δηλώσει αρκετές φορές, ανεξάρτητα από το αν προτιμώ έναν προορισμό από έναν άλλο, στο τέλος όπως είπε κι ο από πάνω (ναι, ο γουοναμπιπορτοκαλής), σημασία έχουν οι μπύρες (άντε, και οι φίλοι, επειδή είστε εσείς Razz ).
Με μια πολύ πολύ μικρή επιφύλαξη (για την οποία νομίζω θα ξέρω πολύ σύντομα) είμαι σαφώς μέσα όπως κάθε χρόνο, και εφόσον υπάρχει camping θα πάρω τη σκηνούλα μου και θα την πέσω εκεί.


cheers


Σαββατο πρωι ,8.30 μετα τα διοδια Μαλγαρων ,σημειο συναντησηs .Σε λιγο και η διαδρομη Cool και φυγαμε για τσιπουρο  Drinking και γαριδεs Αμβρακικου  Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 754750
1)Osonoupo camping
2)sotosvfr camping
3)
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 3:34 pm
Συνοψίζοντας και παρακαλώ να προσθέτετε το ονομά σας απο κάτω :

1)Osonoupo camping
2)sotosvfr camping
3)VtecPatra (Δωμάτιο)
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία - Page 4 Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

11/5/2015, 4:01 pm


1)Osonoupo camping
2)sotosvfr camping
3)VtecPatra (Δωμάτιο)
4)Αναστάσης camping
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum