Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

+27
alextsouk
horrorshow_gr
nikos-ex victor
DENTOCOP
Verbal Kint
sv2dxa
'AGGEVI'
sotosvfr
Νίκος
Wtower
VEFALIFT
Postman
ΠΑΝΕΑΣ
VEEFARIOS
georgevfr
SCORPIOS
Drake
Ο φυσικός
Them1s xXx
vtecpatra
anastasis
DoctorAbo
oσονοuπω
kostas VFR800F
posnightmist
dirty
Vvag
31 posters
Go down

Που θα πάμε φέτος Πανελλήνια;

10 - 23%
12 - 27%
12 - 27%
4 - 9%
6 - 14%
 
Total Votes: 44
 
Poll closed
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 12:50 am
Λοιπόν, νομίζω πως η συζήτηση καλά κράτησε (παρακράτησε μην πω), καιρός να μπει poll.
Κλασσικά, παρακαλείστε θερμά ΟΛΟΙ όσοι ψηφίζετε, να ΓΡΑΦΕΤΕ από κάτω την προτίμησή σας, για να ξέρουμε πως το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας είναι πραγματικό.
Επίσης όποιος δεν έχει, τουλάχιστον αρκετές πιθανότητες να έρθει, παρακαλείται να ΜΗΝ συμμετέχει στο poll για να μην επηρρεάσει το αποτέλεσμα και τελικά δεν έρθει.
Τέλος, καλό είναι να περιορίσουμε όσο γίνεται το σπαμάρισμα στο παρόν thread.

Το poll είναι πολλαπλής επιλογής.



cheers
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 1:01 am
Έβαλα Ναύπακτο, γιατί είναι μια περιοχή που δεν έχουμε γυρίσει καθόλου (ακόμα κι όταν ήμουν Αθήνα δεν είχαμε κάνει ιδιαίτερα ταξίδια εκεί - στο ορεινό της κομμάτι τουλάχιστον) και συνδυάζει βουνό, στροφιλίκια, θάλασσα και ωραίο ταξίδι - κι ας είναι σχετικά μακρυά απ' το Βορρά.

Τονίζω όμως πως (καλά να' μαστε) θα έρθω όπου κι αν πάμε. Η περιοχή της Πάργας είναι φανταστική, η ιδέα του να βολτάρουμε στη Λευκάδα με καλή παρέα μ' αρέσει πολύ (κι ας έχω ξαναπάει 2 φορές - κι ας είναι εξ' ίσου μακρυά), το ίδιο ισχύει και για τη Χαλκιδική (στερείται ταξιδιού για εμένα, αλλά υπερισχύει το θέμα της καλής παρέας - εφόσον μαζευτούμε). Θα γούσταρα πολύ Βόρεια Πίνδο, αλλά δεν είδα να το κουβεντιάζουμε και πολύ και δεν το' βαλα καν στην ψηφοφορία. Το μόνο που δε με ψήνει είναι ο Πλαταμώνας, αλλά είμαι σίγουρος πως οπουδήποτε πάμε τελικά, καλά θα περάσουμε.

Όσο για την ημερομηνία, πιστεύω πως δεν έχει νόημα να το συζητήσουμε, το 3ήμερο Αγ. Πνεύματος βολεύει περισσότερο απ' όλες τις απόψεις, άλλωστε είναι καθιερωμένο απ' το 2009 όλες οι Θερινές μας Πανελλήνιες να γίνονται τότε. Αυτά από εμένα.

cheers

dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 9:08 am
Εβαλα Ναυπακτο γιατι οντως δεν εχω παει ποτε και ουτε εχω γυρισει τα μερη,εβαλα και Λευκαδα γιατι τελευταια φορα που πηγα ηταν το 97 και μου αρεσε παρα πολυ και θα ηθελα να ξαναπαω.
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 9:13 am
Καλημέρα σας!
Θα επιμείνω στην άποψη μου για προυπολλογισμό κόστους σε όλες τις προτάσεις!!!
Αν δε ξέρω τι θα μου κοστίσει ο κάθε προορισμός πως θα αποφασίσω που θα πάω για να ψηφίσω???
Δεν είμαι άπλας να πω όπου και να βγει θα πάω!
Και μιας και ξεκίνησες νέο θέμα και κλείδωσες το παλιό με το έτσι θέλω και χωρίς να έχει τελειώσει η κουβέντα εκεί, θα σου ξαναζητήσω Βαγγελάκη να φέρεις προσφορά για τη Ναύπακτο που τόσο πολύ θες να πας χωρίς ειρωνίες αυτή τη φορά!
Ότι θες: ελεύθερο καμπινγκ, καταφύγιο στο βουνό, δωμάτια στη παραλία...

Υ.Γ.:Όταν ήρθα στην πρώτη εκδρομή με το φόρουμ μου άρεσε η οργάνωση που υπήρχε. Μου άρεσαν οι εκδρομές με τη μια μηχανή πίσω απο την άλλη να πηγαίνουμε όλοι παρέα. Να ξεκινάμε όλοι μαζί να πάμε στον προορισμό.
Πλέον ο καθένας πάει μόνος του στον προορισμό και οι βολτες γίνονται σε γκρουπ: "οι γλήγοροι που στρίβουν" και οι υπόλοιποι...
Αυτό για εμένα δεν είναι ελκυστικό! Υπάρχουν πίστες για όποιον θέλει να "στριψει"!
Επίσης μετά από 5 χρόνια από τη πρώτη πανελλήνια που πήγα πιο πολύ με ενδιαφέρει να δω τους ανθρώπους που γνώρισα μέσα από το φορουμ και να γνωρίσω και άλλους και μετά να δω νέα μέρη!
Αυτά από μένα!
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 9:44 am
Καλημέρα μια ενημέρωση πρώτα δωμάτια ενοικιαζομενα κοντά σε οργανωμένη παραλία και κοντά σε κάμπινγκ με 20 ευρώ τρίκλινα με κουζίνα και AC στο Κανάλι Πρέβεζας.Κατά τ αλλά ψηφίζω Ναύπακτο να οδηγησω και λίγο.
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:04 am
posnightmist wrote:Καλημέρα σας!
Θα επιμείνω στην άποψη μου για προυπολλογισμό κόστους σε όλες τις προτάσεις!!!
Αν δε ξέρω τι θα μου κοστίσει ο κάθε προορισμός πως θα αποφασίσω που θα πάω για να ψηφίσω???
Δεν είμαι άπλας να πω όπου και να βγει θα πάω!
Και μιας και ξεκίνησες νέο θέμα και κλείδωσες το παλιό με το έτσι θέλω και χωρίς να έχει τελειώσει η κουβέντα εκεί, θα σου ξαναζητήσω Βαγγελάκη να φέρεις προσφορά για τη Ναύπακτο που τόσο πολύ θες να πας χωρίς ειρωνίες αυτή τη φορά!
Ότι θες: ελεύθερο καμπινγκ, καταφύγιο στο βουνό, δωμάτια στη παραλία...


Κλείδωσα το παλιό θέμα γιατί ο Θέμης είχε δίκιο - το παρακουράζουμε το ζήτημα και υποτίθεται πως όλο αυτό το κάνουμε επειδή το γουστάρουμε και για να περάσουμε καλά, όχι για να τρογώμαστε, οπότε θέλησα να μην το συνεχίσω.
Η Ναύπακτος δεν ήταν μόνο δική μου ιδέα, ούτε θέλω σώνει και καλά να πάω μόνο εκεί, δεν ξέρω γιατί έχεις σκαλώσει μαζί μου. ΑΝ τελικά οι περισσότεροι θελήσουν να πάμε εκεί, τότε ναι, να δούμε για προσφορά. Ιδέες λέμε και τις συζητάμε, δεν υποχρεώνουμε κανέναν.

Και στην τελική, θεωρώ πως ΟΠΟΥ και να πάμε, οι διαφορές στην τιμή διαμονής δε θα είναι εξωφρενικά διαφορετικές (κι όπου είναι δεν θα το επιλέξουμε προφανώς). Δε συζητάμε να πάμε στην Ελβετία ή στη Βουλγαρία. Η πραγματική διαφορά είναι στο κόστος της βενζίνης, το οποίο φαντάζομαι μπορείς να το υπολογίσεις και μόνος σου.
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:09 am
Vvag wrote:Λοιπόν, νομίζω πως η συζήτηση καλά κράτησε (παρακράτησε μην πω), καιρός να μπει poll.
Κλασσικά, παρακαλείστε θερμά ΟΛΟΙ όσοι ψηφίζετε, να ΓΡΑΦΕΤΕ από κάτω την προτίμησή σας, για να ξέρουμε πως το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας είναι πραγματικό.
Επίσης όποιος δεν έχει, τουλάχιστον αρκετές πιθανότητες να έρθει, παρακαλείται να ΜΗΝ συμμετέχει στο poll για να μην επηρρεάσει το αποτέλεσμα και τελικά δεν έρθει.
Τέλος, καλό είναι να περιορίσουμε όσο γίνεται το σπαμάρισμα στο παρόν thread.

Το poll είναι πολλαπλής επιλογής.



cheers

posnightmist wrote:Καλημέρα σας!
Θα επιμείνω στην άποψη μου για προυπολλογισμό κόστους σε όλες τις προτάσεις!!!
Αν δε ξέρω τι θα μου κοστίσει ο κάθε προορισμός πως θα αποφασίσω που θα πάω για να ψηφίσω???
Δεν είμαι άπλας να πω όπου και να βγει θα πάω!
Και μιας και ξεκίνησες νέο θέμα και κλείδωσες το παλιό με το έτσι θέλω και χωρίς να έχει τελειώσει η κουβέντα εκεί, θα σου ξαναζητήσω Βαγγελάκη να φέρεις προσφορά για τη Ναύπακτο που τόσο πολύ θες να πας χωρίς ειρωνίες αυτή τη φορά!
Ότι θες: ελεύθερο καμπινγκ, καταφύγιο στο βουνό, δωμάτια στη παραλία...

Υ.Γ.:Όταν ήρθα στην πρώτη εκδρομή με το φόρουμ μου άρεσε η οργάνωση που υπήρχε. Μου άρεσαν οι εκδρομές με τη μια μηχανή πίσω απο την άλλη να πηγαίνουμε όλοι παρέα. Να ξεκινάμε όλοι μαζί να πάμε στον προορισμό.
Πλέον ο καθένας πάει μόνος του στον προορισμό και οι βολτες γίνονται σε γκρουπ: "οι γλήγοροι που στρίβουν" και οι υπόλοιποι...
Αυτό για εμένα δεν είναι ελκυστικό! Υπάρχουν πίστες για όποιον θέλει να "στριψει"!
Επίσης μετά από 5 χρόνια από τη πρώτη πανελλήνια που πήγα πιο πολύ με ενδιαφέρει να δω τους ανθρώπους που γνώρισα μέσα από το φορουμ και να γνωρίσω και άλλους και μετά να δω νέα μέρη!
Αυτά από μένα!

Εγω θαθελα λιγο Coffee και λιγο box ακομη πριν κλειδωσουμε Stupid2 γιατι εχουμε 2 μηνεs τουλαχιστον ακομη.
Τεσπα cheers ,δεν προλαβα γμτ να κανω και την δικη μου προταση. Bash
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:18 am
oσονοuπω wrote:
Vvag wrote:Λοιπόν, νομίζω πως η συζήτηση καλά κράτησε (παρακράτησε μην πω), καιρός να μπει poll.
Κλασσικά, παρακαλείστε θερμά ΟΛΟΙ όσοι ψηφίζετε, να ΓΡΑΦΕΤΕ από κάτω την προτίμησή σας, για να ξέρουμε πως το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας είναι πραγματικό.
Επίσης όποιος δεν έχει, τουλάχιστον αρκετές πιθανότητες να έρθει, παρακαλείται να ΜΗΝ συμμετέχει στο poll για να μην επηρρεάσει το αποτέλεσμα και τελικά δεν έρθει.
Τέλος, καλό είναι να περιορίσουμε όσο γίνεται το σπαμάρισμα στο παρόν thread.

Το poll είναι πολλαπλής επιλογής.



cheers

posnightmist wrote:Καλημέρα σας!
Θα επιμείνω στην άποψη μου για προυπολλογισμό κόστους σε όλες τις προτάσεις!!!
Αν δε ξέρω τι θα μου κοστίσει ο κάθε προορισμός πως θα αποφασίσω που θα πάω για να ψηφίσω???
Δεν είμαι άπλας να πω όπου και να βγει θα πάω!
Και μιας και ξεκίνησες νέο θέμα και κλείδωσες το παλιό με το έτσι θέλω και χωρίς να έχει τελειώσει η κουβέντα εκεί, θα σου ξαναζητήσω Βαγγελάκη να φέρεις προσφορά για τη Ναύπακτο που τόσο πολύ θες να πας χωρίς ειρωνίες αυτή τη φορά!
Ότι θες: ελεύθερο καμπινγκ, καταφύγιο στο βουνό, δωμάτια στη παραλία...

Υ.Γ.:Όταν ήρθα στην πρώτη εκδρομή με το φόρουμ μου άρεσε η οργάνωση που υπήρχε. Μου άρεσαν οι εκδρομές με τη μια μηχανή πίσω απο την άλλη να πηγαίνουμε όλοι παρέα. Να ξεκινάμε όλοι μαζί να πάμε στον προορισμό.
Πλέον ο καθένας πάει μόνος του στον προορισμό και οι βολτες γίνονται σε γκρουπ: "οι γλήγοροι που στρίβουν" και οι υπόλοιποι...
Αυτό για εμένα δεν είναι ελκυστικό! Υπάρχουν πίστες για όποιον θέλει να "στριψει"!
Επίσης μετά από 5 χρόνια από τη πρώτη πανελλήνια που πήγα πιο πολύ με ενδιαφέρει να δω τους ανθρώπους που γνώρισα μέσα από το φορουμ και να γνωρίσω και άλλους και μετά να δω νέα μέρη!
Αυτά από μένα!

Εγω θαθελα λιγο Coffee και λιγο box ακομη πριν κλειδωσουμε Stupid2 γιατι εχουμε 2 μηνεs τουλαχιστον ακομη.
Τεσπα cheers ,δεν προλαβα γμτ να κανω και την δικη μου προταση. Bash

Ti σε εμποδίζει να την κάνεις τώρα ? Ο Φανταστικός Vvag θα βρει τρόπο να την βάλει στις επιλογές ! Cool
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:26 am
Ναύπακτο και Αχέρωντα Smile
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 12:01 pm
Vvag wrote:
posnightmist wrote:Καλημέρα σας!
Θα επιμείνω στην άποψη μου για προυπολλογισμό κόστους σε όλες τις προτάσεις!!!
Αν δε ξέρω τι θα μου κοστίσει ο κάθε προορισμός πως θα αποφασίσω που θα πάω για να ψηφίσω???
Δεν είμαι άπλας να πω όπου και να βγει θα πάω!
Και μιας και ξεκίνησες νέο θέμα και κλείδωσες το παλιό με το έτσι θέλω και χωρίς να έχει τελειώσει η κουβέντα εκεί, θα σου ξαναζητήσω Βαγγελάκη να φέρεις προσφορά για τη Ναύπακτο που τόσο πολύ θες να πας χωρίς ειρωνίες αυτή τη φορά!
Ότι θες: ελεύθερο καμπινγκ, καταφύγιο στο βουνό, δωμάτια στη παραλία...


Κλείδωσα το παλιό θέμα γιατί ο Θέμης είχε δίκιο - το παρακουράζουμε το ζήτημα και υποτίθεται πως όλο αυτό το κάνουμε επειδή το γουστάρουμε και για να περάσουμε καλά, όχι για να τρογώμαστε, οπότε θέλησα να μην το συνεχίσω.
Η Ναύπακτος δεν ήταν μόνο δική μου ιδέα, ούτε θέλω σώνει και καλά να πάω μόνο εκεί, δεν ξέρω γιατί έχεις σκαλώσει μαζί μου. ΑΝ τελικά οι περισσότεροι θελήσουν να πάμε εκεί, τότε ναι, να δούμε για προσφορά. Ιδέες λέμε και τις συζητάμε, δεν υποχρεώνουμε κανέναν.

Και στην τελική, θεωρώ πως ΟΠΟΥ και να πάμε, οι διαφορές στην τιμή διαμονής δε θα είναι εξωφρενικά διαφορετικές (κι όπου είναι δεν θα το επιλέξουμε προφανώς). Δε συζητάμε να πάμε στην Ελβετία ή στη Βουλγαρία. Η πραγματική διαφορά είναι στο κόστος της βενζίνης, το οποίο φαντάζομαι μπορείς να το υπολογίσεις και μόνος σου.

Οπότε πρόταση διαμονής για Ναυπακτο δεν θα κάνεις! Πες το απο την αρχή να πάμε παρακάτω!
Με μία γρήγορη ματια στο μπουκινγκ οι τιμές στη Ναυπακτο κατά μέσο όρο είναι διπλάσιες από τις τιμές που μας έφεραν ο Θέμης και ο Κώστας.
Άρα είναι και αυτό ένα κριτήριο επιλογής για μένα!
Τώρα για το κλείδωμα του θέματος τα είπε όλα ο οσονούπω που δεν πρόλαβε καν να βάλει πρόταση και έχουμε ακόμα πάνω από 2 μήνες μέχρι την εκδρομή!
Κουβέντα κάνουμε και πρεπει να μπορουμε να λέμε ελεύθερα την άποψη μας!
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 12:22 pm
posnightmist wrote:Κουβέντα κάνουμε και πρεπει να μπορουμε να λέμε ελεύθερα την άποψη μας!


Πήρα πρωτοβουλία και κλείδωσα το προηγούμενο θέμα γιατί "έτρεχε" αρκετές μέρες και πολλοί είπαν να προχωρήσουμε σε ψηφοφορία.
Νομίζω ότι την άποψή μας τη λέμε ήδη ελεύθερα είτε σ' αυτό το thread, είτε στο άλλο (είτε σ' οποιοδήποτε thread).
Αν είναι τόσο πρόβλημα για εσένα, ξεκλειδώνω πάλι το άλλο θέμα να τα γράφεις εκεί, κανένα πρόβλημα.
Ο Ανέστης (και ο κάθε Ανέστης) μπορεί να κάνει οποιαδήποτε πρόταση και εδώ, αν νομίζει πως αξίζει.
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 12:24 pm
Καλημέρα,

Μπήκα στον κόπο να κάνω μερικά τηλέφωνα όσον αφορά την περιοχή της Αμμουδιάς-Αχέροντα καθότι την επισκεπτόμουν στο παρελθόν τακτικότατα.

Επικοινώνησα με το Hotel Anna και έχει δωμάτια των 4άρων ατόμων με ξεχωριστά δωμάτια ανά δύο άτομα/ζευγάρια.

Τιμή για το δωμάτιο είναι 50 ευρώ,δηλαδή 12,5 ευρώ το άτομο,πολύ καλή τιμή νομίζω.

Το ξενοδοχείο ,'οπως θα δείτε και στις φωτό,είναι δίπλα στην θάλλασα και απέναντι ακριβώς απο το ελεύθερο camping.Εχω μείνει εκέι αρκετές φορές και ε΄χω μείναι πολύ ικανοποιημένος.

Οσον αφορά την Ναύπακτο τώρα,επικοινώνησα με το camping Platanitis αλλά δεν κατάφερα να έρθω σε επικοινωνία,μάλλον θαναι κλειστό.

Επειδή όμως είναι σε απόσταση αναπνοής από Πάτρα θα πεταχθώ στην πρώτη ευκαιρία και θα ενημερώσω άμεσα, και με την ευκαιρία να παρω και μερικές προσφορές από ξενοδοχεία.

Οπότε οι περιοχές Αχέροντα και Ναύπακτο τις αναλαμβάνω εγώ να ψάξω κτλ.

Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 1:38 pm
Παιδιά βάλτε τις ιδέες σας, να τις βάλει ο Βαγγέλης στο poll, γιατί έχουμε γίνει μπουρδέλο.
Ωραία ενέργεια έκανε ο Γιώργος, και ο Κώστας, πάμε δυνατά.
Και μην σκοτωνόμαστε άδικα. Αφου σε 2 μήνες θα πίνουμε μπύρες παρέα.
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 1:39 pm
Παιδιά βάλτε τις ιδέες σας, να τις βάλει ο Βαγγέλης στο poll, γιατί έχουμε γίνει μπουρδέλο.
Ωραία ενέργεια έκανε ο Γιώργος, και ο Κώστας, πάμε δυνατά.
Και μην σκοτωνόμαστε άδικα. Αφου σε 2 μήνες θα πίνουμε μπύρες παρέα.
Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 1:39 pm
Παιδιά βάλτε τις ιδέες σας, να τις βάλει ο Βαγγέλης στο poll, γιατί έχουμε γίνει μπουρδέλο.
Ωραία ενέργεια έκανε ο Γιώργος, και ο Κώστας, πάμε δυνατά.
Και μην σκοτωνόμαστε άδικα. Αφου σε 2 μήνες θα πίνουμε μπύρες παρέα.
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 2:04 pm
Thumbsup
vtecpatra wrote:

Οπότε οι περιοχές Αχέροντα και Ναύπακτο τις αναλαμβάνω εγώ να ψάξω κτλ.


Thumbsup
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 2:22 pm
Δηλαδή δε θα τσακωθούμε άλλο ? Αυτό ήταν όλο ? Α, δε παίζω, όλο λόγια είστε !

Υ.Γ. Εγώ δε θα πίνω μπύρα αλλά λεμονάδες & σανγκουηνάδες
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 2:27 pm
Them1s xXx wrote:Παιδιά βάλτε τις ιδέες σας, να τις βάλει ο Βαγγέλης στο poll, γιατί έχουμε γίνει μπουρδέλο.
Ωραία ενέργεια έκανε ο Γιώργος, και ο Κώστας, πάμε δυνατά.
Και μην σκοτωνόμαστε άδικα. Αφου σε 2 μήνες θα πίνουμε μπύρες παρέα.

Αμήν και πότε,σημειώστε ότι θα φέρω και παγωνένη τετούρα να γίνουμε ΤΕΝΤΑ!!!! Evil or Very Mad
Drake
Drake
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2013-10-08
Mηνύματα : 243
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800VTEC
Κράνος : Arai RX7 Gp

The Avenger

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 7:03 pm
Ναυπτακτος αμα παμε(πατε99% λογο μωρου αλλα λεμε τωρα) απο Αθηνα μεσω Αραχωβας Ιτεας εχει μακραν το καλυτερο στροφιλικι στην Ελλαδα απο χαραξη και ποιοτητα ασφαλτου σε καποια κομματια....

Ωρεινη Ναυπακτια μετα τα χιονια του 2012 ειναι ψιλοχαλια,πηγαμε και ο δρομος δεν ειναι τοσο καλος εκτος απο το πισω κομματι επιστροφης απο ανω χωρα....

Πολυ ωραιο κομματι με φρεσκια ασφαλτο ειναι αυτο που παει στο Διακο αλλα απο την διακλαδωση που υπαρχει στον ορεινο δρομο απο Αμφισα για Γραβια...αυτα....

Η συζηγος ειναι απο Σεργουλα και τα ξερουμε καλα τα μερη.

Μακαρι να ελεησει ο Θεος να ερθουμε και εμεις(ειμαι και το μελος 666 εξαλου Smile Smile Smile )
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 7:37 pm
Εγώ δεν ψηφίζω γιατί 90% δεν θα μπορέσω να έρθω.
Αν ψήφιζα θα ήταν Ναύπακτος και Πλαταμώνας.
Ανέστη είμαι πολύ περίεργος τι θα πρότεινες φίλε.Σε κόβω για καμιά Τσεχία? Razz
Συμφωνώ ότι οι καιροί είναι δύσκολοί αλλά πιστεύω με έναν
σωστό προγραματισμό όλη την χρονιά μπορείς να βάλεις στον κουμπαρά
κάποια λίγα λεφτά για την Πανελλήνια που είναι και στάνταρ ημερομηνία
κάθε χρόνο.Το καλό είναι ότι αφού πιαστήκατε να ψάχνεται νωρίς ίσως
βρείτε και καλύτερες τιμές όταν αποφασιστεί το μέρος.Η αλήθεια είναι ότι απο την
Πρώτη Πανελλήνια μέχρι σήμερα έχουν αλλάξει πολλά στην οργάνωση και διεξαγώγη
αλλά το αποτέλεσμα το βράδυ είναι ίδιο.Όλοι μαζί μια παρέα.Καλά να περάσετε
γελαστοί όπως πάντα και ζηλεύω ήδη που δεν θα καταφέρω να σας δω. cheers
georgevfr
georgevfr
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-23
Mηνύματα : 386
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR 800 ABS '08
Κράνος : Arai corcair rx 7

cover me with chocolate and throw me to the lesbians

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:40 pm
Ψήφισα Αχέροντα μόνο και μόνο επειδή δεν έχω πάει ποτέ και θέλω σαν τρελός.
Εννοείτε ότι μέσα και για Ναύπακτο αλλά δεν ψήφισα γιατί πήγα πέρσυ.
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:50 pm
Τα ψήφισα όλα εκτός από Πλαταμώνα.Οπου και να γίνει θα ακολουθήσω!
Αυτά

Ειμαι εις αναμονή για προσφορές για Ναύπακτο.

DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:55 pm
Πάργα / Ναύπακτος / Λευκάδα.
Φυσικά θα ακολουθήσω σε ότι τελικώς προκύψει. scooter
Καλά νά'μαστε και όπου γης και πατρίς band
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 10:59 pm
Drake wrote:Ναυπτακτος αμα παμε(πατε99% λογο μωρου αλλα λεμε τωρα)  απο Αθηνα μεσω Αραχωβας Ιτεας εχει μακραν το καλυτερο στροφιλικι στην Ελλαδα απο χαραξη και ποιοτητα ασφαλτου σε καποια κομματια....

Ωρεινη Ναυπακτια μετα τα χιονια του 2012 ειναι ψιλοχαλια,πηγαμε και ο δρομος δεν ειναι τοσο καλος εκτος απο το πισω κομματι επιστροφης απο ανω χωρα....

Πολυ ωραιο κομματι με φρεσκια ασφαλτο ειναι αυτο που παει στο Διακο αλλα απο την διακλαδωση που υπαρχει στον ορεινο δρομο απο Αμφισα για Γραβια...αυτα....

Η συζηγος ειναι απο Σεργουλα και τα ξερουμε καλα τα μερη.

Μακαρι να ελεησει ο Θεος να ερθουμε και εμεις(ειμαι και το μελος 666 εξαλου Smile Smile Smile )

Drake μην κολλάς,παρε το αμάξι και έλα με την οικογένεια,το έχω κάνει και γώ στην Αγία Αννα,πηγαμε όλοι οικογενειακώς με το αμάξι και περάσαμε πολύ ωραία,η παρέα μετράει

VEEFARIOS
VEEFARIOS
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 463
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR800FIW-XRV750P
Κράνος : ανθρακωρυχου

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 11:01 pm
Ναυπακτος- Λευκαδα-Παργα και απο μενα .
Καλα ναμαστε να περναμε καλυτερα cheers
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

20/3/2015, 11:25 pm
Ψήφισα κι εγώ.
Πρώτη επιλογή η Λευκάδα που πήγα μία καταδρομική για δουλειά και δεν πρόλαβα να τη δω και θα ήθελα να πάω.
Δεύτερη επιλογή η Ναύπακτος που όλο εκεί κοντά γυρίζω λόγο δουλειάς αλλά ποτέ δεν είμαι χαλαρός να την "ερευνήσω".
Όπως είχα πει και στο άλλο post, όπου και αν καταλήξει η απόφαση, θα ακολουθήσουμε.

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

21/3/2015, 10:18 am
Από μία γρήγορη αναζήτηση που έκανα για Λευκάδα,οι πιό χαμηλές τιμές παίζουν στην Νικιάνα με τα δίκλινα στα 50 ευρώ για 2 διανυκτερεύσεις.

Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

21/3/2015, 12:09 pm
Ψήφισα τα εξής:

1. Λευκάδα γιατί είναι όμορφη, όπως και η διαδρομή μέχρι εκεί.
2. Ναύπακτο γιατί είναι σχετικά κοντά και η ορεινή Ναυπακτία τα σπάει.
3. Πλαταμώνα, μόνο για να είναι πιο εύκολο για τους βόρειους να έρθουν.

Θα έρθω όπου και αν κανονίσουμε με μόνη επιφύλαξη την Χαλκιδική, χωρίς να την αποκλείω πάντως.
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

21/3/2015, 12:44 pm
Καλημερα σας.

Ψηφισα Λευκαδα τα γτ σας τα ειπα προχθες, θα ακολουθήσω την αποφαση της πλειοψηφίας γτ εχω καιρο να σας δω και να πουμε καμια μαλακια!!!!

cheers cheers cheers cheers cheers cheers
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία Empty Re: Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία

21/3/2015, 3:32 pm
Λουλουδοforum γεια Cool και να πω κιεγω το κατιτιs μου.Δεν προλαβα χθεs γιατι ηταν δυσκολη μερα και πολυ πιο δυσκολη νυκτα γιατι λειπαν τα παιδια απο το σπιτι,ασε που βιαστηκαν να κλειδωσουν τιs προτασειs. Knupp
Βασικα ,ειμαστε Tsopa motoforum και μαλιστα μιαs moto kmφαγου Thumbsup και ,για μενα παντα ,καθε συναντηση πρεπει να φορτωνει αρκετα km και εικονεs στον σκληρο μαs Embarassed
Tα προτεινομενα σημεια ΠΟΤΕ ΔΕΝ θα βολεψουν ολουs και οτι ειναι μακρυα για τουs πανω ειναι κοντα για τουs κατω και τουμπαλιν.
Γινεται αναφορα στην πρωτη πενελληνια με δεοs για τα km και την φαση αλλα τωρα θελουμε αραλικη.Δεν δεχομαι οτι ηταν μακραν καλυτερη ,απλα ηταν η πρωτη και οπωs γινεται παντα, πιο εντυπωσιακη.Για σκεφτητε την πρωτη σαs γκομενα και την γυναικα πουναι διπλα σαs καμμια 25αρια χρονια. Wife
Αν θελουμε οικονομια ,το camping ειναι μονοδρομοs  rules και ιδιωs το καλοκαιρι ,για μενα πρωτη επιλογη(εκτοs αν ερθει καναs vvag  grrr )
Oπου και να βρεθουμε δεν με χαλαει ,γιατι την παρεα αποζητω I love you και οποτε δεν ηρθα  Crying or Very sad ηταν καθαρα θεμα χρονου-κοστουs και οχι σημειου.
Κοψαμε τιs  Drinking ,τα τσιπουρα ,το χαβαλε,το ξενυχτη ,τα υπογεια ,τιs καντινεs ,τα γκαραζ ,τιs φλαταδουρεs κλπ,Ε ΜΗ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΜ.
Να πρσεξουμε ,να μη πεσουμε στο λουκι τηs παλαιοτηταs αλλα να γινουμε λιγο πιο σοφοι στην συναναστροφη  fight3 και καποια ψυχρασια τυπου Ζικου που βλεπω ,ΔΕΝ μαρεσει Think και μαλλον λογω παρελασηs καποιοι προσπαθουν να δημιουργησουν προηγουμενο για αποφυγη καρασματοs. Stupid2
Eιμαστε μοναδικοι γιατι και το vfr ειναι μοναδικο ,εστω και vtec,και επιβαλλεται συνοχη .Αντε γιατι θαλλαξω moto  Θερινή Πανελλήνια VFRh 2015 - Ψηφοφορία 813843 και θα παω σαλλο forum.
Tιs προτασειs μου και τον ψοφο μου απο την επομενη εβδομαδα ,γιατι φορτωνω και φευγω για το Πηλιο μεχρι και Τεταρτη. Yahoo
Και βεβαια ,να μη το γραφω αλλου ,οποιοs -oποια θελει ,απλα ΔΕΝ εχουμε εξοπορτα. love4

Ο Ανεστηs (και ο καθε Ανεστηs ) μιλησε  T
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum