Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

+17
alextsouk
sotosvfr
Postman
ΗΛΙΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
alexandros
VEFALIFT
DENTOCOP
DoctorAbo
SCORPIOS
Ο φυσικός
ELENA
Them1s xXx
Vvag
georgevfr
vtecpatra
kostas VFR800F
21 posters
Go down
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Προτάσεις για Πανελλήνια 2015 - Page 3 Empty Re: Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

19/3/2015, 10:47 pm
Βγάλτε το για ψηφοφορία ωστε αναλογα με το που θα καταλήξουμε να κανουμε τα κουμαντα μας .

Και Χαλκιδική δεν με χαλάει ,γιατι ως γνωστόν σας την Χαλκιδικη δεν έχει..ασε που δεν εχω παει κιολας.


Them1s xXx
Them1s xXx
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-07
Mηνύματα : 965
Ηλικία : 39
Μοντέλο : Aprilia Tuono 1000 r
Κράνος : Arai Quantum II DNA (το καλύτερο Αrai )

Προτάσεις για Πανελλήνια 2015 - Page 3 Empty Re: Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

19/3/2015, 11:06 pm
Να ξεκαθαρίσω λίγο τα πράγματα για μένα.
1.Το να ψάξω,να συγκρίνω, να επιλέξω το φτηνότερο και να πάρω την τελική προσφορά ,το έκανα επειδή γουστάρω,
και στην τελική πρότεινα 5 προορισμούς , και έχω και για τους 5 προσφορές.
Το οτι έβαλα την Λευκάδα ,και τιμές για αυτή, είναι επειδή γουστάρω να πάω πιο πολύ εκεί.
Και ούτε έχω γνωστό και ούτε είναι φιλός μου.
Πήρα τηλέφωνα και μίλησα και γνωρίστηκα με τον Κύριο που έχει το ξενοδοχείο.
2.ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
3.Το να κανονίσεις ,και να προτείνεις κάτι για το σύνολο,για μια ομάδα που αντιπροσωπεύεσαι και σε αντιπροσωπεύει
δεν είναι αγγαρεία , είναι ο απώτερος σκοπός της συνάντησης , το λεγόμενο "Αντάμωμα".
4.Την προηγούμενη εκδρομή την οργάνωσα μέχρι το σημείο που την οργάνωσα, και μετά ανέλαβε οικειοθελώς ο
Vefalift για τους λόγους που αναγράφονται στο 3.
5.Η εκπροσώπηση του Forum σε εκδρομές και μαζώξεις δεν επιβραβεύεται με το αν έστριψες (που είμαι απο τους πρώτους
που κάνουν καγκουριές ,πάνε γρήγορα, κλπ,κλπ) αλλά απο το αν περνάει καλά το σύνολο.
6.Δεν έχω προσωπικά με κανένα αλλά βαρέθηκα να μην υπάρχει οργάνωση , και γενικά ο καθένας να κάνει ότι θέλει.
7.Η εκδρομή σε μέγεθος Πανελλήνιας, πιστεύω γίνεται για να βρεθούμε όλοι οι φίλοι (και εχθροί μετά απο αυτό το πόστ)
αλλά και για να έρθουν νέα μέλη ,να γνωριστούμε και να γίνουμε ακόμα περισσότεροι.
8.Το αν θα κάνουμε μια διαδρομή της τάξης 40-70χλμ έτσι για την βόλτα, το αποφασίζουμε όλοι μαζί με δημοψήφισμα.
Απλά,φιλικά ή εχθρικά όπως το πάρει κανείς ,δεν έχω πρόβλημα να τσαλακώσω την εικόνα μου,
αλλά έτσι είναι.
Τον ταξιδευτή κράζαμε αλλά έχουμε γίνει χειρότεροι.






VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Προτάσεις για Πανελλήνια 2015 - Page 3 Empty Re: Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

19/3/2015, 11:16 pm
Them1s xXx wrote:Να ξεκαθαρίσω λίγο τα πράγματα για μένα.
1.Το να ψάξω,να συγκρίνω, να επιλέξω το φτηνότερο και να πάρω την τελική προσφορά ,το έκανα επειδή γουστάρω,
και στην τελική πρότεινα 5 προορισμούς , και έχω και για τους 5 προσφορές.
Το οτι έβαλα την Λευκάδα ,και τιμές για αυτή, είναι επειδή γουστάρω να πάω πιο πολύ εκεί.
Και ούτε έχω γνωστό και ούτε είναι φιλός μου.
Πήρα τηλέφωνα και μίλησα και γνωρίστηκα με τον Κύριο που έχει το ξενοδοχείο.
2.ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
3.Το να κανονίσεις ,και να προτείνεις κάτι για το σύνολο,για μια ομάδα που αντιπροσωπεύεσαι και σε αντιπροσωπεύει
δεν είναι αγγαρεία , είναι ο απώτερος σκοπός της συνάντησης , το λεγόμενο "Αντάμωμα".
4.Την προηγούμενη εκδρομή την οργάνωσα μέχρι το σημείο που την οργάνωσα, και μετά ανέλαβε οικειοθελώς ο
Vefalift για τους λόγους που αναγράφονται στο 3.
5.Η εκπροσώπηση του Forum σε εκδρομές και μαζώξεις δεν επιβραβεύεται με το αν έστριψες (που είμαι απο τους πρώτους
που κάνουν καγκουριές ,πάνε γρήγορα, κλπ,κλπ) αλλά απο το αν περνάει καλά το σύνολο.
6.Δεν έχω προσωπικά με κανένα αλλά βαρέθηκα να μην υπάρχει οργάνωση , και γενικά ο καθένας να κάνει ότι θέλει.
7.Η εκδρομή σε μέγεθος Πανελλήνιας, πιστεύω γίνεται για να βρεθούμε όλοι οι φίλοι (και εχθροί μετά απο αυτό το πόστ)
αλλά και για να έρθουν νέα μέλη ,να γνωριστούμε και να γίνουμε ακόμα περισσότεροι.
8.Το αν θα κάνουμε μια διαδρομή της τάξης 40-70χλμ έτσι για την βόλτα, το αποφασίζουμε όλοι μαζί με δημοψήφισμα.
Απλά,φιλικά ή εχθρικά όπως το πάρει κανείς ,δεν έχω πρόβλημα να τσαλακώσω την εικόνα μου,
αλλά έτσι είναι.
Τον ταξιδευτή κράζαμε αλλά έχουμε γίνει χειρότεροι.







Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2 Clapping2
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Προτάσεις για Πανελλήνια 2015 - Page 3 Empty Re: Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

20/3/2015, 12:15 am
Τι έγινε ρε παιδιά; Έχω χάσει κάτι; Think
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Προτάσεις για Πανελλήνια 2015 - Page 3 Empty Re: Προτάσεις για Πανελλήνια 2015

20/3/2015, 12:52 am
Η συνέχεια εδώ.
Νομίζω ότι το αναλύσαμε αρκετά, δεν έχει νόημα να το κουράζουμε άλλο, προχωράμε σε ψηφοφορία.

Το παρόν κλειδώνεται.


cheers
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum