Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

+18
Roberto
Tinder
'AGGEVI'
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
gabadoo
ELENA
Don John
SCORPIOS
dirty
Fanrider
Ταξιδευτής
Seelenheil
posnightmist
Φυσαλίδα
DoctorAbo
Vvag
macrozan
Παναγιώτης Κ.
22 posters
Go down
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 55
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

9/2/2010, 8:12 pm
Παναγιώτης Κ. wrote:
SCORPIOS wrote:.........................
για την πανελληνια εχουμε κατι νεοτερο?
Ήμουν το Σαββατοκύριακο Πλαταμώνα για "το κοπή τη πίττα" με το Βαραντέρο Φόρουμ, Ωρείο μέρος και Ξενοδοχείο, εντυπώσεις αύριο......... Αλλά φάγαμε ΠΟΛΛΗ ΒΡΟΧΗ!!!!!!!!!!!


Στην τοιαυτην περιπτωση Φιλε μου Παναη
το μηχανακι σας μεταμορφωνετε ανετα εις Βαρκαντερο
και προβλημα ουδεν..... Razz Razz


Και την Κυριακη που γυριζα απο κυνηγι εβλεπα την εθνικη
γεματη απο βαραντεραδες....τι στα διαλα ελεγα
Να πως εξηγητε

Παντως μες στην καταρακτωδη βροχη ειχαν αταλαντευτη
.....πλευση Razz Razz Razz




Ηρεμαααααααααααααααααααααα
Μην τσιμπαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Cool Cool
macrozan
macrozan
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-05
Mηνύματα : 543
Ηλικία : 68
Μοντέλο : R1150GS
Κράνος : ARAI RX7 GP-SCHUBERTH S3

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

9/2/2010, 11:17 pm
Παναγιώτης Κ. wrote:
Ταξιδευτής wrote:Παιδια, η 2η πανελληνια συναντηση του club θα γινει εκτος απροοπτου στον Πλαταμωνα Πιεριας, οπως εχουμε ηδη συζητησει απο κοντα στο ΣΥΜΟΦΕ. Wink
cheers
2 σε 1. Και Πανελλήνια και Πρωτομαγιά. Μου αρέσει.......

Χθες στο ΣΥΜΟΦΕ λέγανε ότι τελικά θα οργανώσουν την εκδρομή που σχεδίαζε ο ΜΆΝΟΣ, την πρωτομαγιά κάπου προς τιμήν του. Μήπως να σκεφτόμασραν αν θάπρεπε να πάμε κι εμείς ;
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 1:11 am
gabadoo wrote:
Παναγιώτης Κ. wrote:................
.........Αλλά φάγαμε ΠΟΛΛΗ ΒΡΟΧΗ!!!!!!!!!!!


Στην τοιαυτην περιπτωση Φιλε μου Παναη
το μηχανακι σας μεταμορφωνετε ανετα εις Βαρκαντερο
και προβλημα ουδεν..... Razz Razz


Και την Κυριακη που γυριζα απο κυνηγι εβλεπα την εθνικη
γεματη απο βαραντεραδες....τι στα διαλα ελεγα
Να πως εξηγητε

Παντως μες στην καταρακτωδη βροχη ειχαν αταλαντευτη
.....πλευση Razz Razz Razz




Ηρεμαααααααααααααααααααααα
Μην τσιμπαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Cool Cool

Όντως η πλέυση ήταν απροβληματιστη. Και οι ταχύτητες ήταν απο 140 μέχρι και 170..... Σκεφτείτε πως απο το πολύ νερό το tank-bag (Bagster και με καπότα παραλώ) πήρε νερό .....απο κάτω......Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 1fa08445-1
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 55
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 7:59 am
Παναγιώτης Κ. wrote:
Όντως η πλέυση ήταν απροβληματιστη. Και οι ταχύτητες ήταν απο 140 μέχρι και 170..... Σκεφτείτε πως απο το πολύ νερό το tank-bag (Bagster και με καπότα παραλώ) πήρε νερό .....απο κάτω......Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 1fa08445-1


Ρε Παναγιωτη.....να σε ρωτησω
Λιγο "χαμηλα" δεν "καθεται" το Βαρα;
Το αμορτισερ σου ειναι οκεικ ή το εχεις στο μαλακο;
Η κανουν πουλακια τα ματια μου;
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 8:22 am
gabadoo wrote:
Παναγιώτης Κ. wrote:
Όντως η πλέυση ήταν απροβληματιστη. Και οι ταχύτητες ήταν απο 140 μέχρι και 170..... Σκεφτείτε πως απο το πολύ νερό το tank-bag (Bagster και με καπότα παραλώ) πήρε νερό .....απο κάτω......Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 1fa08445-1


Ρε Παναγιωτη.....να σε ρωτησω
Λιγο "χαμηλα" δεν "καθεται" το Βαρα;
Το αμορτισερ σου ειναι οκεικ ή το εχεις στο μαλακο;
Η κανουν πουλακια τα ματια μου;
ΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΧΑΜΙΛΗ ΦΕΝΕΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΙΠΟΣ ΦΤΕΕΙ Η ΦΟΤΟ.ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΑ, Worthy
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 9:20 am
macrozan wrote:Χθες στο ΣΥΜΟΦΕ λέγανε ότι τελικά θα οργανώσουν την εκδρομή που σχεδίαζε ο ΜΆΝΟΣ, την πρωτομαγιά κάπου προς τιμήν του. Μήπως να σκεφτόμασραν αν θάπρεπε να πάμε κι εμείς ;

Για να καταλάβουν κι όσοι δεν ξέρουν, ο Μάνος σχεδίαζε εκδρομή όλων όσων στεγάζονται στη λέσχη (ΣΥΜΟΦΕδες, Αφρικάνους, Τρανσαλπάδες κι εμάς), σε δασικό χωριό κοντά στην Άμφισσα. Θα ξεκινούσαμε όλοι μαζί, ο καθένας θα έπαιρνε όποιο δρόμο γούσταρε (χώμα ή άσφαλτο) και μετά θα συναντιόμασταν όλοι εκεί!!

Αν τελικά γίνει αυτή η εκδρομή, ψήνομαι όσο δεν πάει!!!
Όσον αφορά την πανελλήνιά μας, επιμένω να το δούμε για 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος (22-24/5) για να έχουμε περισσότερες μέρες να είμαστε άνετοι και εμείς, αλλά και όσοι θα έρθουν από νησιά πχ και θα' χουν στο πρόγραμμα καράβια...

Bye
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 10:38 am
africaman wrote:
gabadoo wrote:
Ρε Παναγιωτη.....να σε ρωτησω
Λιγο "χαμηλα" δεν "καθεται" το Βαρα;
Το αμορτισερ σου ειναι οκεικ ή το εχεις στο μαλακο;
Η κανουν πουλακια τα ματια μου;
ΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΧΑΜΙΛΗ ΦΕΝΕΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΙΠΟΣ ΦΤΕΕΙ Η ΦΟΤΟ.ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΑ, Worthy
Λόγω καιρικών συνθηκών την είχα μαλακώσει πολύ σε όλα (προφόρτιση, απόσβεση).
Vvag wrote:
macrozan wrote:Χθες στο ΣΥΜΟΦΕ λέγανε ότι τελικά θα οργανώσουν την εκδρομή που σχεδίαζε ο ΜΆΝΟΣ, την πρωτομαγιά κάπου προς τιμήν του. Μήπως να σκεφτόμασραν αν θάπρεπε να πάμε κι εμείς ;

Για να καταλάβουν κι όσοι δεν ξέρουν, ο Μάνος σχεδίαζε εκδρομή όλων όσων στεγάζονται στη λέσχη (ΣΥΜΟΦΕδες, Αφρικάνους, Τρανσαλπάδες κι εμάς), σε δασικό χωριό κοντά στην Άμφισσα. Θα ξεκινούσαμε όλοι μαζί, ο καθένας θα έπαιρνε όποιο δρόμο γούσταρε (χώμα ή άσφαλτο) και μετά θα συναντιόμασταν όλοι εκεί!!

Αν τελικά γίνει αυτή η εκδρομή, ψήνομαι όσο δεν πάει!!!
Όσον αφορά την πανελλήνιά μας, επιμένω να το δούμε για 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος (22-24/5) για να έχουμε περισσότερες μέρες να είμαστε άνετοι και εμείς, αλλά και όσοι θα έρθουν από νησιά πχ και θα' χουν στο πρόγραμμα καράβια...

Bye
Ναί σε όλα.
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 51
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 10:50 am
Vvag wrote:

Αν τελικά γίνει αυτή η εκδρομή, ψήνομαι όσο δεν πάει!!!
Όσον αφορά την πανελλήνιά μας, επιμένω να το δούμε για 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος (22-24/5) για να έχουμε περισσότερες μέρες να είμαστε άνετοι και εμείς, αλλά και όσοι θα έρθουν από νησιά πχ και θα' χουν στο πρόγραμμα καράβια...

Bye

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοος !!! Thumbsup
macrozan
macrozan
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-05
Mηνύματα : 543
Ηλικία : 68
Μοντέλο : R1150GS
Κράνος : ARAI RX7 GP-SCHUBERTH S3

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 11:09 am
Μάλλον συμφωνώ κι εγώ με τους αξιότιμους προλαλήσαντας 1
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 2:49 pm
Και εγώ είμαι μέσα (μάλλον !)

Smile
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 3:45 pm
Παναγιώτης Κ. wrote:
SCORPIOS wrote:.........................
για την πανελληνια εχουμε κατι νεοτερο?
Ήμουν το Σαββατοκύριακο Πλαταμώνα για "το κοπή τη πίττα" με το Βαραντέρο Φόρουμ, Ωρείο μέρος και Ξενοδοχείο, εντυπώσεις αύριο......... Αλλά φάγαμε ΠΟΛΛΗ ΒΡΟΧΗ!!!!!!!!!!!

Λοιπόν, μερικές χρήσιμες πληροφορίες για τον Πλαταμώνα: Πρώτα απ΄ όλα για το Hotel Δίας που μείναμε, Καλό, καθαρό, με πάρκινγκ για τις μηχανές ΜΠΡΟΣΤΑ ή ΑΠΕΝΑΝΤΙ απο την είσοδο. Η τιμή για το Varadero forum ήταν 50€ η βραδιά το δίκλινο με πρωινό, και σε ερώτηση μου, η ίδια θα ισχύσει και για εμάς την Πρωτομαγιά (παρά το ότι πέφτει σε πιο ακριβή σεζόν). Έχει πολύ άνετη ισόγεια αίθουσα μπροστά με θέα τη θάλασσα, και το Σάββατο το βράδυ είχε και ένα σχήμα με έντεχνο Ελληνικό και ξένο ρόκ, πραγματικά πολύ καλό.

Η περιοχή προσφέρεται για βόλτες σε Παλαιό Παντελεήμωνα και Όλυμπο γενικότερα.

Η πρόσβαση είναι εύκολη και γρήγορη απο όλη την ηπειρωτική Ελλάδα,οπότε άντε να το κλείνουμε σιγούλια-σιγούλια........

ELENA
ELENA
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 2888
Ηλικία : 44
Μοντέλο : YAMAHA MT-09 TRACER
Κράνος : Shoei RF-1100

لا تتخلي غن حلمك

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:17 pm
Vvag wrote:
macrozan wrote:Χθες στο ΣΥΜΟΦΕ λέγανε ότι τελικά θα οργανώσουν την εκδρομή που σχεδίαζε ο ΜΆΝΟΣ, την πρωτομαγιά κάπου προς τιμήν του. Μήπως να σκεφτόμασραν αν θάπρεπε να πάμε κι εμείς ;

Για να καταλάβουν κι όσοι δεν ξέρουν, ο Μάνος σχεδίαζε εκδρομή όλων όσων στεγάζονται στη λέσχη (ΣΥΜΟΦΕδες, Αφρικάνους, Τρανσαλπάδες κι εμάς), σε δασικό χωριό κοντά στην Άμφισσα. Θα ξεκινούσαμε όλοι μαζί, ο καθένας θα έπαιρνε όποιο δρόμο γούσταρε (χώμα ή άσφαλτο) και μετά θα συναντιόμασταν όλοι εκεί!!

Αν τελικά γίνει αυτή η εκδρομή, ψήνομαι όσο δεν πάει!!!
Όσον αφορά την πανελλήνιά μας, επιμένω να το δούμε για 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος (22-24/5) για να έχουμε περισσότερες μέρες να είμαστε άνετοι και εμείς, αλλά και όσοι θα έρθουν από νησιά πχ και θα' χουν στο πρόγραμμα καράβια...

Bye

Η ιδέα του Πλαταμώνα είναι πολύ καλή για την Πρωτομαγιά αν και δεν θα είμαι εκεί ! Αλλά πολύ θα το ήθελα . Όσο για την Πανελλήνια η ιδέα του 3ημέρου είναι άψογη γιατί έχουμε και ένα ταξίδι 14 ώρες τουλάχιστον με το καραβάκι !!!! και βολεύει αρκετά ! Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:39 pm
ELENA wrote:Η ιδέα του Πλαταμώνα είναι πολύ καλή για την Πρωτομαγιά αν και δεν θα είμαι εκεί ! Αλλά πολύ θα το ήθελα . Όσο για την Πανελλήνια η ιδέα του 3ημέρου είναι άψογη γιατί έχουμε και ένα ταξίδι 14 ώρες τουλάχιστον με το καραβάκι !!!! και βολεύει αρκετά ! Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934

Τα μπλέξαμε... για την Πρωτομαγιά λέμε μήπως υπάρχει περίπτωση να πάμε με τους ΣΥΜΟΦΕδες αυτό που κανόνιζε ο Μάνος (Δασικό χωριό κοντά στην Άμφισσα).

Αυτό που είπα είναι μήπως κλείσουμε το να γίνει η Πανελλήνιά μας (Πλαταμώνας ή κάπου αλλού) το 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος. Διαφορετικά μπορεί να γίνει οποιοδήποτε ΣΚ, μιας και η Πρωτομαγιά ΔΕΝ θα είναι 3ήμερο (εκτός αν μεταφέρουν την αργία)...

Επίσης όσοι κανονίζουμε για Ιταλία στις αρχές Ιουνίου, λάβετε υπ' όψιν ότι του Αγ. Πνεύματος είναι περίπου μία εβδομάδα πριν... εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα γιατί προτιμώ να το κάνουμε 3ήμερο. Αλλιώς τι Πρωτομαγιά, τι οποιοδήποτε ΣΚ την άνοιξη, ή τον Ιούνιο/Ιούλιο (πολύ ζέστη βέβαια τότε)...


Ελπίζω να καταλάβατε, να μην τα έμπλεξα περισσότερο... Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 713909
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:44 pm
confused2 Coffee
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:45 pm
Vvag wrote:
............................

Ελπίζω να καταλάβατε, να μην τα έμπλεξα περισσότερο... Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 713909
Think

What


Wall Bash
ELENA
ELENA
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2010-01-19
Mηνύματα : 2888
Ηλικία : 44
Μοντέλο : YAMAHA MT-09 TRACER
Κράνος : Shoei RF-1100

لا تتخلي غن حلمك

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:46 pm
Vvag wrote:
ELENA wrote:Η ιδέα του Πλαταμώνα είναι πολύ καλή για την Πρωτομαγιά αν και δεν θα είμαι εκεί ! Αλλά πολύ θα το ήθελα . Όσο για την Πανελλήνια η ιδέα του 3ημέρου είναι άψογη γιατί έχουμε και ένα ταξίδι 14 ώρες τουλάχιστον με το καραβάκι !!!! και βολεύει αρκετά ! Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934

Τα μπλέξαμε... για την Πρωτομαγιά λέμε μήπως υπάρχει περίπτωση να πάμε με τους ΣΥΜΟΦΕδες αυτό που κανόνιζε ο Μάνος (Δασικό χωριό κοντά στην Άμφισσα).

Αυτό που είπα είναι μήπως κλείσουμε το να γίνει η Πανελλήνιά μας (Πλαταμώνας ή κάπου αλλού) το 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος. Διαφορετικά μπορεί να γίνει οποιοδήποτε ΣΚ, μιας και η Πρωτομαγιά ΔΕΝ θα είναι 3ήμερο (εκτός αν μεταφέρουν την αργία)...

Επίσης όσοι κανονίζουμε για Ιταλία στις αρχές Ιουνίου, λάβετε υπ' όψιν ότι του Αγ. Πνεύματος είναι περίπου μία εβδομάδα πριν... εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα γιατί προτιμώ να το κάνουμε 3ήμερο. Αλλιώς τι Πρωτομαγιά, τι οποιοδήποτε ΣΚ την άνοιξη, ή τον Ιούνιο/Ιούλιο (πολύ ζέστη βέβαια τότε)...


Ελπίζω να καταλάβατε, να μην τα έμπλεξα περισσότερο... Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 713909


Ναι βρεεε!!! Το καταλάβαμε ! Απλά στην ιδέα του 3ημέρου συμφώνησα . Αλλά όπου και όποτε πείτε θα είμαστε εκεί !!!!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934 Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934 Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934 Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 25934 Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 69731
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 5:50 pm
Vvag wrote:Ελπίζω να καταλάβατε, να μην τα έμπλεξα περισσότερο... Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 713909

- Πρωτομαγιά ΣΥΜΟΦΕ (ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ).

- Αγ. Πνεύματος Πανελλήνια VFRh.

ΓΚΕΓΚΕ;
ΟΥΓΚ!!! Knupp

Razz Razz Razz
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 6:06 pm
capice Capo :_hi:
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 7:32 pm
Παναγιώτης Κ. wrote:
.....................................
Λοιπόν, μερικές χρήσιμες πληροφορίες για τον Πλαταμώνα: Πρώτα απ΄ όλα για το Hotel Δίας που μείναμε, Καλό, καθαρό, με πάρκινγκ για τις μηχανές ΜΠΡΟΣΤΑ ή ΑΠΕΝΑΝΤΙ απο την είσοδο. Η τιμή για το Varadero forum ήταν 50€ η βραδιά το δίκλινο με πρωινό, και σε ερώτηση μου, η ίδια θα ισχύσει και για εμάς την Πρωτομαγιά (παρά το ότι πέφτει σε πιο ακριβή σεζόν). Έχει πολύ άνετη ισόγεια αίθουσα μπροστά με θέα τη θάλασσα, και το Σάββατο το βράδυ είχε και ένα σχήμα με έντεχνο Ελληνικό και ξένο ρόκ, πραγματικά πολύ καλό.

.............................

Για περισσότερα http://www.dias-hotel.gr/dias/el/
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

10/2/2010, 9:12 pm
Vvag wrote:
Vvag wrote:Ελπίζω να καταλάβατε, να μην τα έμπλεξα περισσότερο... Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 713909

- Πρωτομαγιά ΣΥΜΟΦΕ (ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ).

- Αγ. Πνεύματος Πανελλήνια VFRh.

ΓΚΕΓΚΕ;
ΟΥΓΚ!!! Knupp

Razz Razz Razz


οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 12:11 am
SCORPIOS wrote:
οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε

.....που σημαίνει πολύ τεστοστερόνη και καγκουριά στου δρόμους......... Thumbdown
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 1:38 am
Παναγιώτης Κ. wrote:
SCORPIOS wrote:
οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε

.....που σημαίνει πολύ τεστοστερόνη και καγκουριά στου δρόμους......... Thumbdown

Εδω Πανο μου εχω ενσταση!!
Περισυ διημερο στο Περτουλι, Πυλη, Καλαμπακα κλπ, με καμια 200αρια μοτοσικλετες απο το μοτο.γρ, ΔΕΝ υπηρξε ΚΑΝΕΝΑ παρατραγουδο....ΚΑΜΙΑ καγκουρια........παρα ΜΟΝΟ καταπληκτικη παρεα και πραγματικα ευχαριστοι ρυθμοι!! Thumbsup
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 7:41 am
Don John wrote:
Παναγιώτης Κ. wrote:
SCORPIOS wrote:
οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε

.....που σημαίνει πολύ τεστοστερόνη και καγκουριά στου δρόμους......... Thumbdown

Εδω Πανο μου εχω ενσταση!!
Περισυ διημερο στο Περτουλι, Πυλη, Καλαμπακα κλπ, με καμια 200αρια μοτοσικλετες απο το μοτο.γρ, ΔΕΝ υπηρξε ΚΑΝΕΝΑ παρατραγουδο....ΚΑΜΙΑ καγκουρια........παρα ΜΟΝΟ καταπληκτικη παρεα και πραγματικα ευχαριστοι ρυθμοι!! Thumbsup

Όταν λές πανελληνια μοτοσυκλετιστων εγώ κατάλαβα την Πανελλήνια της ΜΟΤΟΕ, το ανα την Ελλάδα περιφερόμενο πανηγύρι καγκουριάς. Αυτή του moto.gr που διευκρινίζεις, είναι φυσικά άλλο πράγμα, και σε καμία περίπτωση δεν εμπίπτουν στους χαρακτηρισμούς μου.
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 11:28 am
καλημερα παναγιωτη.εγω τις ΜΟΤΟΕ ελεγα.που δυστηχως εχει και ατυχηματα καθε χρονο
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 2:31 pm
SCORPIOS wrote:οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε

http://www.motoe.gr/content/view/84/2/

Θα γίνει τον Ιούνιο στη Σαμοθράκη οπότε είμαστε μια χαρά!!! Wink Wink Wink
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 3:29 pm
Vvag wrote:
SCORPIOS wrote:οκ για 3 ημερο του αγ.πνευματος αλλα να εχετε υποψιν οτι παιζει να ειναι και η πανελληνια μοτοσυκλετιστων την ιδια ημερομηνια.και ισως κοντα στην περιοχη που θα ημαστε

http://www.motoe.gr/content/view/84/2/

Θα γίνει τον Ιούνιο στη Σαμοθράκη οπότε είμαστε μια χαρά!!! Wink Wink Wink


Αυτή Βαγγέλη έγινε πέρισυ.


Razz Razz Razz
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

11/2/2010, 3:35 pm
VFR2004 wrote:Αυτή Βαγγέλη έγινε πέρισυ. Razz Razz Razz

Embarassed Embarassed Embarassed

Όντως τώρα είδα ότι η φετινή θα γίνει το 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος αλλά δεν έχει αποφασιστεί που...
Ε καλά αν πάνε εκεί, πάμε εμείς αλλού!!! Razz Razz Razz
Roberto
Roberto
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-28
Mηνύματα : 1162
Ηλικία : 47
Μοντέλο : VFR 800 RC46 II Α5
Κράνος : Arai Quantum

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

16/2/2010, 3:29 pm
Vvag wrote:
- Αγ. Πνεύματος Πανελλήνια VFRh.

Επειδή έτυχε και ήμουν στην περιοχή του Πηλίου το 3ήμερο, έχω να πω ότι δεν είχε κίνηση. Αντιθέτως ήταν μια χαρά. Επίσης, βρήκα ένα ξενώνα παραλιακό (στους πρόποδες...κοντά στα Καλά νερά), όπου υπάρχει δυνατότητα να πάμε εκεί. Διαθέτει άνετο πάρκινγκ, ωραία δωμάτια και μεγάλη αυλή με ψησταριά στη διάθεση μας. Τα δωμάτια έχουν όλα κουζίνα, όπου σου προσφέρει τα υλικά του πρωινού και το ετοιμάζεις μόνος/η. Το δίκλινο με ένα ευρύχωρο καναπέ για να γίνει 3κλινο το δίνει 40€ αλλά ανάλογα τα άτομα η τιμή κατεβαίνει.
Αν θελήσουμε τελικά Πήλιο, το συζητάμε περαιτέρω και σας δίνω πληροφορίες.
Πάντως, δεν έχω κανένα θέμα με την τοποθεσία. Αν έχουμε ήδη καταλήξει για κάπου, κανένα πρόβλημα. Thumbsup
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

3/3/2010, 10:29 am
Ας επαναφέρουμε το θέμα...!!
Επιμένω πως βολεύει να γίνει η Πανελλήνιά μας το 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος, μιας και είναι το μόνο κοντινό 3ήμερο (22-23-24 Μαΐου). Το μόνο θέμα είναι πως πολλοί από εμάς, 10 μέρες μετά θα φύγουμε για Ιταλία και κάποιοι μπορεί να μη μπορούν να τα φέρουν βόλτα όλα με τα οικονομικά τους. Αν είναι αρκετοί αυτοί, εγκαταλείπουμε την ιδέα. Εγώ προσωπικά δεν έχω θέμα.

Άντε, για πείτε!!! Smile
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh - Page 2 Empty Re: Brainstorming: Περί Πανελλήνιας VFRh

3/3/2010, 10:39 am
ειμαι μεσα για το 3 ημερο του αγ.πνευματος.
αλωστε κανονισα αδεια για τοτε.
αν αλλαξει η ημερομηνια δεν ξερω α μπορεσω να αλλαξω την αδεια
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum