Go down
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

7/11/2009, 11:59 pm
ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009
ΔΑΣΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΕΛΑΤΙΑΣ, ΔΡΑΜΑ. 26-29/11/09



Η 14η Χειμερινή Πανελλήνια θα γίνει και αυτή τη χρονιά στο μαγευτικό περιβάλλον του δασικού χωριού Ελατιάς, στη Δράμα.
Οριστικοποιήθηκε και η η ημερομηνία που είναι ουσιαστικά το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Νοέμβρη. Τώρα αν έχετε χρόνο να πάτε από την Πέμπτη 26/11, άσχημα δεν θα περάσετε.




©️ Motorsite.gr
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

8/11/2009, 3:25 am
'AGGEVI' wrote:ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009
ΔΑΣΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΕΛΑΤΙΑΣ, ΔΡΑΜΑ. 26-29/11/09



Η 14η Χειμερινή Πανελλήνια θα γίνει και αυτή τη χρονιά στο μαγευτικό περιβάλλον του δασικού χωριού Ελατιάς, στη Δράμα.
Οριστικοποιήθηκε και η η ημερομηνία που είναι ουσιαστικά το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Νοέμβρη. Τώρα αν έχετε χρόνο να πάτε από την Πέμπτη 26/11, άσχημα δεν θα περάσετε.




©️ Motorsite.gr

Είναι και γαμώ τις συγκεντρώσεις !!!
Μάλιστα είναι μάλλον η μοναδική Πανελλήνια συγκέντρωση ΜΟΤΟ, που πηγαίνουν ΟΛΟΙ με ΤΟΥΤΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 713909 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 713909 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 713909
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

8/11/2009, 9:23 am
Ηθελα να παω περισυ αλλα με αυτα κ με αυτα δεν τα καταφερα... Θα προσπαθησω να παω φετος... Πολυ θα το ηθελα γμτ...
'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

8/11/2009, 5:38 pm
Ταξιδευτής wrote:Ηθελα να παω περισυ αλλα με αυτα κ με αυτα δεν τα καταφερα... Θα προσπαθησω να παω φετος... Πολυ θα το ηθελα γμτ...

δεν τα αφηνεις αυτα αδελφε και να οργανωσεις καμμια VFRεκδομη, οπως εσυ ξερεις, για εκεινο το Σ/Κ για να το χαρουμε σαν την Zατουνα.....ελα μην το σκεφτεσαι πολυ ξεκινα και χαραζε πορειες...... Bye
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

9/11/2009, 10:06 am
'AGGEVI' wrote:
Ταξιδευτής wrote:Ηθελα να παω περισυ αλλα με αυτα κ με αυτα δεν τα καταφερα... Θα προσπαθησω να παω φετος... Πολυ θα το ηθελα γμτ...

δεν τα αφηνεις αυτα αδελφε και να οργανωσεις καμμια VFRεκδομη, οπως εσυ ξερεις, για εκεινο το Σ/Κ για να το χαρουμε σαν την Zατουνα.....ελα μην το σκεφτεσαι πολυ ξεκινα και χαραζε πορειες...... Bye

Εμ, καλά σε λέει ο αδελφός Aggevi αδελφέ Ταξιδευτή. Χάραξε καμμια πορεία προς τα νότια για να έρθουμε με τα μηχανάκια και όχι με τα αυτοκίνητα.
Tinder
Tinder
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-14
Mηνύματα : 1139
Ηλικία : 56
Μοντέλο : HONDA VFR 800 04' V-TEC ABS
Κράνος : SHOEI XR-1000

"once punk... always punk" μάλλον

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

9/11/2009, 3:07 pm
'AGGEVI' wrote:
Ταξιδευτής wrote:Ηθελα να παω περισυ αλλα με αυτα κ με αυτα δεν τα καταφερα... Θα προσπαθησω να παω φετος... Πολυ θα το ηθελα γμτ...

δεν τα αφηνεις αυτα αδελφε και να οργανωσεις καμμια VFRεκδομη, οπως εσυ ξερεις, για εκεινο το Σ/Κ για να το χαρουμε σαν την Zατουνα.....ελα μην το σκεφτεσαι πολυ ξεκινα και χαραζε πορειες...... Bye

Τι λέτε για κανα ΣΚ Τρίκαλα - Καλαμπάκα - Περτούλι να έλθουν και οι πιο βόρειοι?

DoctorAbo wrote: ...Χάραξε καμμια πορεία προς τα νότια για να έρθουμε με τα μηχανάκια και όχι με τα αυτοκίνητα.

ή να το αφήναμε για άνοιξη λόγω καιρού ? Bye
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

9/11/2009, 6:32 pm
VFR2004 wrote:
Τι λέτε για κανα ΣΚ Τρίκαλα - Καλαμπάκα - Περτούλι να έλθουν και οι πιο βόρειοι?

ή να το αφήναμε για άνοιξη λόγω καιρού ? Bye

Think Think Think
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

9/11/2009, 6:33 pm
DoctorAbo wrote:
'AGGEVI' wrote:δεν τα αφηνεις αυτα αδελφε και να οργανωσεις καμμια VFRεκδομη, οπως εσυ ξερεις, για εκεινο το Σ/Κ για να το χαρουμε σαν την Zατουνα.....ελα μην το σκεφτεσαι πολυ ξεκινα και χαραζε πορειες...... Bye

Εμ, καλά σε λέει ο αδελφός Aggevi αδελφέ Ταξιδευτή. Χάραξε καμμια πορεία προς τα νότια για να έρθουμε με τα μηχανάκια και όχι με τα αυτοκίνητα.

Στο μυαλό μου είστε ρε τομάρια! Love Έχω κάτι στο νου μου για εκδρομούλα κοντινή, ηλιόλουστη, με χορταστική διαδρομή και άραγμα σε μέρος σπεσιαλ... Πρόταση για Ναύπακτο/Γαλαξείδι λοιπόν και πάμε παραδίπλα να το οργανώσουμε. Wink

VFR2004 wrote:
ή να το αφήναμε για άνοιξη λόγω καιρού ? Bye

Τα μέρη εκεί πάνω είναι πραγματικά υπέροχα ! 'Εχω κάνει ακριβώς αυτή τη διαδρομή πριν 2 χρόνια σε ένα διήμερο από τα καλύτερα και το έχω εδώ και καιρό στο μυαλό μου να κάνουμε αυτή την εκδρομή. Αλλά δεν θέλω να την "κάψω" με μια πρόχειρη δουλειά. Σκέφτομαι προς Γενάρη μήνα -να είναι χειμώνας για να γουστάρουμε τζάκι και βουνό, αλλά με ήλιο και άπλετο χρόνο να οργανωθούμε...
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009 Empty Re: ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ 2009

9/11/2009, 6:37 pm
Ταξιδευτής wrote:
Τα μέρη εκεί πάνω είναι πραγματικά υπέροχα ! 'Εχω κάνει ακριβώς αυτή τη διαδρομή πριν 2 χρόνια σε ένα διήμερο από τα καλύτερα και το έχω εδώ και καιρό στο μυαλό μου να κάνουμε αυτή την εκδρομή. Αλλά δεν θέλω να την "κάψω" με μια πρόχειρη δουλειά. Σκέφτομαι προς Γενάρη μήνα -να είναι χειμώνας για να γουστάρουμε τζάκι και βουνό, αλλά με ήλιο και άπλετο χρόνο να οργανωθούμε...

Θέλει Σ και Κ όμως αυτό... Think
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum