Go down
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Ερωτηση-συμβουλη

19/8/2016, 12:23 pm
Καλημερα παιδια με λενε λαμπρο καταρχας συγχαρητηρια για το αρτια οργανωμενο φορουμ σας( πραγματικα απο τα καλυτερα απο σα ειμαι μελος)
Ηθελα, αν μπορειτε τη γνωμη σας- συμβουλη σας για την αγορα του vfr800x.ειμαι κατοχος ενος nc750x ολα καλα με το μηχανακι τρελη οικονομια καλο ζυγισμα,φρενα ικανοποιητικα και γενικα θεωρω πως ειναι απο τα πιο τιμια μηχανακια εκει εξω για καποιον που θελει να κανει αστικη χρηση αλλα και να βγει και λιγο παραεξω για εξορμησεις...Ομως αλλο η πρακτικοτητα και η αλλο η κ@υλα,πιστευω πως με καταλαβαινετε, και πηρα την αποφαση να το δωσω και να παω στο Crossrunner.
Εδω να σημειωσω πως μιλαω για το τελευταιο μοντελο και αγορα καινουριου,δν το εχω οδηγησει,αλλα εχω οδηγησει το προηγουμενο μοντελο που εβγαινε μεχρι το 14 που πανω κατω ειναι το ιδιο.Περιττο να πω πως η διαφορα ειναι χαοτικη σε δυναμη τουλαχιστον γιατι αλλα σημεια οπως φρενα στριψιμο ζυγισμα και κυριως καταναλωση δν καταφερα να τα διαπιστωσω με 2 συντομες βολτες που του κανα και εδω φιλοι μου ζητω τη βοηθεια σας.
1) Ενα θεμα που με προβληματιζει ειναι ποσο περιπου θα κυμαινεται η καταναλωση,οπως ηδη εχετε καταλαβει για να αγορασω nc δεν ειμαι και κανενας χερας να στιβω το γκαζι, ομως μαρεσουν οι βολτες και οι ταχυτητες μου σε εθνικη κυμαινονται γυρω στα 150 και σε επαρχιακα κομματια που ειναι το αγαπημενο μου πηγαινω σβελτα και οχι σ φαση χαζευω τη φυση γυρω μου.Εδω το νς σαυτς τις διαδρομες και με αυτη τη χρηση κυμαινεται max 4,5.
2) Ενα αλλο θεμα που σκφτομαι ειναι η συντηρηςη του δλδ καθε ποσα χλμ αλλαζετε λαδια μπουζι καντε σερβις γενικα και που περιπου κυμαινεται το κοστος
3)Σε αλλο φορουμ διαβασα για ενα περιστατικο οπου το cross σε πολυ σφιχτο επαρχιακο δρομο διπλο φορτωμενο ανεβασε θερμοκρασια και αναγκαστηκε ο αναβατης να σταματησει γιατι απλα δεν πηγαινε αλλο το μηχανακι-βεβαια μολις σταματησε και κρυωσε συνεχισε κανονικα.εχει γεινικα θεματα με θερμοκρασιες εντος πολης αλλα και σε επαρχιακα κομματια που φανταζομαι θα δουλευει συνεχως με 2α - 3η το μηχανακι η απλα ετυχε;
4) Αποσα εχω διαβασει στο φορουμ ενα κοινο σημειο που εμφανιζει προβλημα ειναι τα πηνια και ενιοτε σε τεντωτηρα, ισχυει ακομα και στα νεοτερα η εχει διορθωθει αν γνωριζετε;
5) ψαχνω ενα μηχανακι που θα το κρατησω για αρκετα χρονια γενικα δν ειμαι τυπος που αλλαζει καθε 3 κ λιγο και θελω να πιστευω πως το κρος θα με καλυψει στο τομεα αυτο, κατι που με προβληματιζει ειναι ο αρκετα χρονια κινητηρας που φοραει δλδ αν εχετε ακουσει οτι ισως η honda βγαλει ενα νεο v4 συντομαι και επειτα αν το θεωρειτε αξιοπιστο τον ηδη υπαρχον, καποιοι φιλοι μου επιμνουν να κοιταξω το τρεησερ που εχει νεο κινητηρα και κατα πολλους πολυ ανωτερο απο αυτον του vfr αλλα εμενα δεν μου αρεσει χωρια ολα τα θεματα με τεντωτηρες,wobbling, φθηνη ποιοτητα πλαστικων και περιφερειακων κλπ
6)τελος να ρωτησω αν υπαρχει συντροχος εδω που να εχει το κρος η να το εχει οδηγησει να μου πει αν σε ζυγισμα στριψιμο ειναι ικανοποιημενος γιατι ειλικρινα το νς σ αυτο το τομεα τα παει εξαιρετικα(ειστε ελευθεροι ακομα και να με βρισετε αν θελετε θα το δεχτω που συγκρινω το νς με το vf σε κρατημα αλλα δεν ειχα γμτο την ςυκαιρια να παω σε μια κλειστη διαδρομη να δω τι κανει.
ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια απαντηση και οποιος νιωσει ζαλισμενος απο το σεντονακι που σας εριξα κερναω καφε!!!
Και παλι χαρα μου που σας βρηκα
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 2:56 pm
Κανεις ρε παιδια μια γνωμη;
VEEFARIOS
VEEFARIOS
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 463
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR800FIW-XRV750P
Κράνος : ανθρακωρυχου

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 8:05 pm
labran46 wrote:Καλημερα παιδια με λενε λαμπρο καταρχας συγχαρητηρια για το αρτια οργανωμενο φορουμ σας( πραγματικα απο τα καλυτερα απο σα ειμαι μελος)
Ηθελα, αν μπορειτε τη γνωμη σας- συμβουλη σας για την αγορα του vfr800x.ειμαι κατοχος ενος nc750x ολα καλα με το μηχανακι τρελη οικονομια καλο ζυγισμα,φρενα ικανοποιητικα και γενικα θεωρω πως ειναι απο τα πιο τιμια μηχανακια εκει εξω για καποιον που θελει να κανει αστικη χρηση αλλα και να βγει και λιγο παραεξω για εξορμησεις...Ομως αλλο η πρακτικοτητα και η αλλο η κ@υλα,πιστευω πως με καταλαβαινετε, και πηρα την αποφαση να το δωσω και να παω στο Crossrunner.
Εδω να σημειωσω πως μιλαω για το τελευταιο μοντελο και αγορα καινουριου,δν το εχω οδηγησει,αλλα εχω οδηγησει το προηγουμενο μοντελο που εβγαινε μεχρι το 14 που πανω κατω ειναι το ιδιο.Περιττο να πω πως η διαφορα ειναι χαοτικη σε δυναμη τουλαχιστον γιατι αλλα σημεια οπως φρενα στριψιμο ζυγισμα και κυριως καταναλωση δν καταφερα να τα διαπιστωσω με 2 συντομες βολτες που του κανα και εδω φιλοι μου ζητω τη βοηθεια σας.
1) Ενα θεμα που με προβληματιζει ειναι ποσο περιπου θα κυμαινεται η καταναλωση,οπως ηδη εχετε καταλαβει για να αγορασω nc δεν ειμαι και κανενας χερας να στιβω το γκαζι, ομως μαρεσουν οι βολτες και οι ταχυτητες μου σε εθνικη κυμαινονται γυρω στα 150 και σε επαρχιακα κομματια που ειναι το αγαπημενο μου πηγαινω σβελτα και οχι σ φαση χαζευω τη φυση γυρω μου.Εδω το νς σαυτς τις διαδρομες και με αυτη τη χρηση κυμαινεται max 4,5.
2) Ενα αλλο θεμα που σκφτομαι ειναι η συντηρηςη του δλδ καθε ποσα χλμ αλλαζετε λαδια μπουζι καντε σερβις γενικα και που περιπου κυμαινεται το κοστος
3)Σε αλλο φορουμ διαβασα για ενα περιστατικο οπου το cross σε πολυ σφιχτο επαρχιακο δρομο διπλο φορτωμενο ανεβασε θερμοκρασια και αναγκαστηκε ο αναβατης να σταματησει γιατι απλα δεν πηγαινε αλλο το μηχανακι-βεβαια μολις σταματησε και κρυωσε συνεχισε κανονικα.εχει γεινικα θεματα με θερμοκρασιες εντος πολης αλλα και σε επαρχιακα κομματια που φανταζομαι θα δουλευει συνεχως με 2α - 3η το μηχανακι η απλα ετυχε;
4) Αποσα εχω διαβασει στο φορουμ ενα κοινο σημειο που εμφανιζει προβλημα ειναι τα πηνια και ενιοτε σε τεντωτηρα, ισχυει ακομα και στα νεοτερα η εχει διορθωθει αν γνωριζετε;
5) ψαχνω ενα μηχανακι που θα το κρατησω για αρκετα χρονια γενικα δν ειμαι τυπος που αλλαζει καθε 3 κ λιγο και θελω να πιστευω πως το κρος θα με καλυψει στο τομεα αυτο, κατι που με προβληματιζει ειναι ο αρκετα χρονια κινητηρας που φοραει δλδ αν εχετε ακουσει οτι ισως η honda βγαλει ενα νεο v4 συντομαι και επειτα αν το θεωρειτε αξιοπιστο τον ηδη υπαρχον, καποιοι φιλοι μου επιμνουν να κοιταξω το τρεησερ που εχει νεο κινητηρα και κατα πολλους πολυ ανωτερο απο αυτον του vfr αλλα εμενα δεν μου αρεσει χωρια ολα τα θεματα με τεντωτηρες,wobbling, φθηνη ποιοτητα πλαστικων και περιφερειακων κλπ
6)τελος να ρωτησω αν υπαρχει συντροχος εδω που να εχει το κρος η να το εχει οδηγησει να μου πει αν σε ζυγισμα στριψιμο ειναι ικανοποιημενος γιατι ειλικρινα το νς σ αυτο το τομεα τα παει εξαιρετικα(ειστε ελευθεροι ακομα και να με βρισετε αν θελετε θα το δεχτω που συγκρινω το νς με το vf σε κρατημα αλλα δεν ειχα γμτο την ςυκαιρια να παω σε μια κλειστη διαδρομη να δω τι κανει.
ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια απαντηση και οποιος νιωσει ζαλισμενος απο το σεντονακι που σας εριξα κερναω καφε!!!
Και παλι χαρα μου που σας βρηκα


Γεια σου Λαμπρο παιρνω το βημα να σου απαντησω υποκειμενικα παντα οχι ως κατοχος αλλα ως καποιος που το εχει οδηγησει.ξεκιναω λοιπον.
1. Σχετικα με την καταναλωση στα vfr800 vtec των οποπιων τον κινητηρα φοραει η καταναλωση κυμαινεται στα 150-160χιλ γυρω στο 6,5 λιτρα μεσος ορος . αν το πιεσεις η το κυνηγησεις θα δεις ευκολα και 8 λιτρα. εκτιμω οτι γυρω εκει κυμαινεται και το cross.Γενικα το 4,5 το ξεχνας οριστικα
2. Η συντηρηση δεν εχει κατι το ιδιαιτερο σε σχεση με αλλες τετρακυλινδρες μοτο,και δεν διαφερει ιδιαιτερα.
3. γενικα αυτοι οι κινητηρες δουλευουν ζεστοι χωρις να παρουσιαζουν προβληματα ειναι απλα ...ψυχολογικο το θεμα το συνιθιζεις.
4 τα πηνια παραμενουν ενα μελανο σημειο στην σειρα vfr με μεσο ορο ζωης 50-60.000 χλμ Δεν γνωριζω καποια βελτιωση στα νεωτερα μοντελα.μικροτερο προβλημα ειναι οι τεντωτηρες .
5. στο θεμα μαρκετιγκ των εταιριων δεν θα μπω ουτε και με ενδιαφερει. Αν θελω να κρατησω μια μοτο την κρατω και δεν νοιαζωμαι τι θα βγει του χρονου η του παραχρονου προσωπικη παντα αποψη.
6. Το ζυγισμα του ειναι πολυ καλο δειχνει ελαφρυτερο ειναι βολικο στα χερια ,στριβει καλα ακομη και σε κλειστα κομματια ΟΜΩΣ η θεση των ποδιων ειναι αρκετα προς τα πισω και με αβολη κατα εμε γωνια. και σε συνδιασμο με την σχεδον ορθια θεση σωματος αυτο ξενιζει, Αν ενοχλησε εμενα που ειμαι σχετικα κοντος ενας ψηλοτερος ισως δυσκολευτει περισοτερο. επειδη ομως ολα ειναι θεμα εκτιμησης αλλα και προσωπικου γουστου καλυτερα να το δεις στα δικα σου μετρα

αυτα και καλη επιλογη σε οτι κανεις.
nikos-ex victor
nikos-ex victor
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-06-02
Mηνύματα : 1880
Ηλικία : 49
Μοντέλο : VFR 800Α '08 & DR 250S '91
Κράνος : HJC, KABUTO

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 9:18 pm
καλώς ήρθες κ πάντα όρθιος. cheers

να συμπληρώσω ότι το 8λίτ/100χμ θα το δείς κ μέσα στην Αθήνα!
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 9:37 pm
Καταρχας ευχαριστω για τις απαντησεις σας
Το θμα καταναλωση αρχιζω να το ξεπερναω σιγα σιγα - για μετακινησηεις εντος αθηνας εχω παπι οποτ το κρος θα χρησιμοποιειται αποκλειστικα για εξορμησεις!Σε γειτονικα φορουμ παιδια γραφουν πως με ταχυτητες μεχρι 140 η καταναλωση που βλεπουν ιναι 5,5 μ 6 ελπιζω να μν ειναι υπερασιοιδοξοι!
Κατι ακομα καλο που διαβασα ειναι πως το θεμα ψυξης του κινητηρα εχει βελτιωθει λογω τοποθετησης των ψυγειων εμπρος
Οσον αφορα το τρεισερ το μηχανακι δεν μεχει πεισει παρα ταθετικα σχολια των χρηστων οι οποιοι μου προτεινουν να αποφυγω κινητηρα δεινοσαυρο οπως τον λενε αυτοι, θελω να πιστευω πως ο χρονος χει δειξει την αξιοπιστια στο vfr και καθε αλλο παρα ανασταλτικος παραγοντας εινα να τον αγορασει καποιος
Κατι ασχτεο περα απο το κλασικο κοκινο μαρεσει και ενα ματ που βγαζει δν ξερω αν το χτε δει.Γνωριζετε αν με το καιρο το χρωμα θαμπωνει λογω βροχων κλπ;εννοω πως στο μεταλικο με ενα κερωμα καλο το χρωμα δειχνει σα καινουριο ξερετε αν ισχυει κατι αντιστοιχο και στο ματ;
Verbal Kint
Verbal Kint
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 414
Ηλικία : 51
Μοντέλο : XRV 750 RD07A / VFR 800A3 Vtec
Κράνος : Arai Tour X-3 / Arai Chaser

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:25 pm
labran46 wrote:Καταρχας ευχαριστω για τις απαντησεις σας
Το θμα καταναλωση αρχιζω να το ξεπερναω σιγα σιγα - για μετακινησηεις εντος αθηνας εχω παπι οποτ το κρος θα χρησιμοποιειται αποκλειστικα για εξορμησεις!Σε γειτονικα φορουμ παιδια γραφουν πως με ταχυτητες μεχρι 140 η καταναλωση που βλεπουν ιναι 5,5 μ 6 ελπιζω να μν ειναι υπερασιοιδοξοι!


Ψεματα σε λενε. ΕΔΩ θα βρεις πραγματικες απαντησεις για τα VFR.

labran46 wrote:Κατι ακομα καλο που διαβασα ειναι πως το θεμα ψυξης του κινητηρα εχει βελτιωθει λογω τοποθετησης των ψυγειων εμπρος


Αυτος που το ειπε αυτο...ειχε καμια σχεση με VFR ή εντελως ασχετος? Knupp

labran46 wrote:Οσον αφορα το τρεισερ το μηχανακι δεν μεχει πεισει παρα ταθετικα σχολια των χρηστων οι οποιοι μου προτεινουν να αποφυγω κινητηρα δεινοσαυρο οπως τον λενε αυτοι, θελω να πιστευω πως ο χρονος χει δειξει την αξιοπιστια στο vfr και καθε αλλο παρα ανασταλτικος παραγοντας εινα να τον αγορασει καποιος
Κατι ασχτεο περα απο το κλασικο κοκινο μαρεσει και ενα ματ που βγαζει δν ξερω αν το χτε δει.Γνωριζετε αν με το καιρο το χρωμα θαμπωνει λογω βροχων κλπ;εννοω πως στο μεταλικο με ενα κερωμα καλο το χρωμα δειχνει σα καινουριο ξερετε αν ισχυει κατι αντιστοιχο και στο ματ;


Εγω παντως στο φλυτζανι του φραπε σημερα ειδα οτι θα παρεις Tracer τελικα... Cool Surprised Rolling Eyes
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:32 pm
Οχι βρε συ μν μου το χαλας και εχω ηδη ψηθει
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:32 pm
Οχι βρε συ μν μου το χαλας και εχω ηδη ψηθει
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:34 pm
Αυτο με την ψυξη καπου το διαβασα να μαι ελικρινης δεν θυμαι που απο τα τοσα που χω μπει και κοιταζω,δεν ισχυει λες;
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:35 pm
Αυτο με την ψυξη καπου το διαβασα να μαι ελικρινης δεν θυμαι που απο τα τοσα που χω μπει και κοιταζω,δεν ισχυει λες;
labran46
labran46
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2016-08-19
Mηνύματα : 11
Ηλικία : 42
Μοντέλο : Honda nc750x
Κράνος : Καμία επιλογή

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

21/8/2016, 10:37 pm
Βρε συ το χεις γραψει κι εσυ στο θεμα στο mybike αν δεν κανω λαθος περι καταναλωσης!
XLGeorge
XLGeorge
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-17
Mηνύματα : 1073
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

22/8/2016, 11:10 am
Verbal Kint wrote:
labran46 wrote:Κατι ακομα καλο που διαβασα ειναι πως το θεμα ψυξης του κινητηρα εχει βελτιωθει λογω τοποθετησης των ψυγειων εμπρος


Αυτος που το ειπε αυτο...ειχε καμια σχεση με VFR ή εντελως ασχετος? Knupp

Κωστα, εχουμε στοιχεια για τα καινουργια VFR800F και Χ σχετικα με τις θερμοκρασιες? Εξακολουθουν να ειναι ψηλες παρα τα μπροστινα τοποθετημενα ψυγεια?
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

22/8/2016, 1:07 pm
Σε πορεία 82 με 83 βαθμούς
Αν έχει ανηφόρα και ζέστη δικαβαλο με τριβαλιτσο φτάνει και 89.
Στην πόλη ανάβει βεντιλατερ 102 με 105 αλλά πολύ καλύτερο από το 2001 fi που είχα.
καταναλωση τωρα που πήγα Ρουμανία ειδα λίγο ποιο κατω απο 6 λίτρα συντηρητικά.
Το tracer είναι ελλατωματικο γιατί κουνάει ...
XLGeorge
XLGeorge
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-17
Mηνύματα : 1073
Ηλικία : 43
Μοντέλο : VFR800 VTEC A4, Transalp 650 2002 & 2006
Κράνος : Shoei XR1100, Arai Tour X4

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

22/8/2016, 3:03 pm
kostas VFR800F wrote:Σε πορεία 82 με 83 βαθμούς
Αν έχει ανηφόρα και ζέστη δικαβαλο με τριβαλιτσο φτάνει και 89.
Στην πόλη ανάβει βεντιλατερ 102 με 105 αλλά πολύ καλύτερο από το 2001 fi που είχα.

Κωστα, το θεμα για τα FI και VTEC ειναι το αστικο περιβαλλον οπου μπαινουν στον κυκλο 105-βεντιλατερ-σβησιμο-105-βεντιλατερ-κοκ. Αν ειναι ετσι και τα καινουργια 800αρια με τα μπροστινα ψυγεια, τοτε το προβλημα για χρηση πολης παραμενει. Απο την αλλη, το προβλημα του "αναποδου βεντιλατερ" που εχουν τα FI και VTEC εχει (ευτυχως) εκλειψει.
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

22/8/2016, 8:39 pm
Σβήνει γρηγορότερα τώρα το βεντιλατερ
arostaki
arostaki
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-09-19
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 63
Μοντέλο : vfr800
Κράνος : ARAI ΠΑΝΤΑ

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

24/8/2016, 9:17 pm
kostas VFR800F wrote:Σβήνει γρηγορότερα τώρα το βεντιλατερ
Γυρισατεεεεε? καλως ηρθατε Thumbsup αναμενουμε φωτο εντυπωσεις περιγραφες συμβουλες και οτι αλλο για μας τους παραμενοντες εδω για να ζηλεψουμε Wall
kostas VFR800F
kostas VFR800F
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2014-07-08
Mηνύματα : 419
Ηλικία : 50
Μοντέλο : CRF1000 &99.765 km με vfr800f
Κράνος : Arai RX7V ,tour x4

Από το κοράκι κρα θα ακούσεις από το μ@ ..κ@ μ@....κιες

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

25/8/2016, 8:49 pm
Περίμενε να πάρουμε pc πρώτα γιατί από το κινητό χλωμό να ανεβάσω
arostaki
arostaki
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-09-19
Mηνύματα : 164
Ηλικία : 63
Μοντέλο : vfr800
Κράνος : ARAI ΠΑΝΤΑ

Ερωτηση-συμβουλη Empty Re: Ερωτηση-συμβουλη

26/8/2016, 4:57 pm
kostas VFR800F wrote:Περίμενε να πάρουμε  pc πρώτα γιατί από το κινητό χλωμό να ανεβάσω
Οκ παντως ολα καλα πηγανε ετσι? οποτε....... αντε και κου χρονου cheers και....... αναμενουμε
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum