Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

+15
Them1s xXx
alexandros
vtecpatra
VEFALIFT
xamogelo
Vvag
Fanrider
sotosvfr
anastasis
DoctorAbo
Postman
posnightmist
SCORPIOS
Ο φυσικός
oσονοuπω
19 posters
Go down
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

1/8/2013, 12:57 pm
oσονοuπω wrote:
Vvag wrote:
oσονοuπω wrote:Καναs για βοηθεια γιατι η κολοροδα δεν μπαινει με τιποτα!Evil or Very Mad

Θα' ρχομουν, αλλά θα' χω πάρει τα βουνά... Whistle Razz Razz Razz Razz 

Oπα ,ναι ,τοχω και καλα να περασετεThumbsup cheers 
Αν αλλαξει κατι,ξερειs:Whistle: 

Thumbsup cheers 
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

1/8/2013, 6:16 pm
oσονοuπω wrote:Λοιπον,το προγραμμα λεει Παρασκευη απογευμα αναχωρηση για το βουνο και σταση με το σουρουπο στην Αγρια για τσιπουρα.Οποτε Drinking  ξεμπλεξουμε,στο σπιτι για ποτισμα Whistle  και υπνο.Το Σαββατο ,αφου μονταρουμε Bash  την πισω ροδα του Ελεφαντα,βολτα και μπανιο Yahoo στο Τρικερι.Επιστροφη,συνεχεια ποτισματοs και αντε λιγο κλαδεμα μεχρι να γινει το φαγητο Thumbsup  στον φουρνο.Γεια μαs και καλυνηχτα.Την Κυριακη,Τσαγκαραδα-Νταμουχαρι για μπανιο Cool  και η συνεχεια γνωστη.Εγω θα μεινω μεχρι Τριτη απογευμα να φορτωσω και κανα ξυλο.Προσκληση ανοιχτη σε ολα τα μελη του forum:cheers: cheersBye 

Σήμερα έμπλεξα. Για αύριο βλέπουμε Smile 
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

5/9/2013, 8:46 pm
Λοιποοον,to σ/κ κλεινουμε με την Γιωτα 30 χρονια  Cool συμβιωσηs Serenade 
Κατα συμπτωση ,φιλικο ζευγαρι με πατημα στην Κατω Γατζεα, εχει την ιδια επετειο αλλα με λιγοτερα χρονια φυσικα Razz 
Ειπαμε να μαζευτουμε για μια ψιλογιορτουλα στο βουνο και τελικα Σαββατο βραδυ στην Μπουφα-Κορωπι .στο τσιπουραδικο cheers του Χρωνη,θα κοψουμε πιτεs. Cake 
Oποιοs-α θελει προφαση για βολτα,χωροs για υπνο υπαρχει,σκαψιματα-κλαδεματα ΔΕΝ εχουμε,ολο και κανα τσιπουρακι ισωs κερασουμε Drinking αλλα πιτα θα φατε σιγουρα.
Συμμετοχη ελευθερη.δωρο υποχρεωτικο,θεσειs απειρεs Razz 
Aναχωρηση Παρασκευη απογευμα, επιστροφη Δευτερα βραδυ και το σπιτι στην διαθεση σαs rules 
Boηθειστε με την παρουσια σαs να παρω κουραγιο για την συνεχεια Help!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

7/9/2013, 11:16 pm
Οσονούπαρέ μου να τα εκατοστήσετε και ότι ποθείτε.
Δε θα μπορέσουμε να τσουγκρήσουμε από κοντά για την επέτειό σας γιαυτό πάρτε ένα cheers cheers cheers cheers cheers cheers 

Πάντα χαρές Thumbsup Worthy band band 
anastasis
anastasis
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 1315
Ηλικία : 58
Μοντέλο : VFR 800 06 ABS
Κράνος : Shoei XR-1100

Wo Es war, soll Ich werden

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

7/9/2013, 11:31 pm
Να είστε πάντα τόσο χαμογελαστοί και ευτυχισμένοι!
Cake
sotosvfr
sotosvfr
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2012-09-06
Mηνύματα : 481
Ηλικία : 54
Μοντέλο : vfr800 vtec 2003 silver
Κράνος : arai & shoei x spirit II

"Θαρσείν χρή ταχ' αύριον έσετ΄ άμεινον",

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

8/9/2013, 11:18 pm
Xρόνια σας πολλά οσονούπε και οσονούπενα. Να τα χιλιάσετε rock on Πάντα μαζί και πάντα ευτηχισμένοι.Wife 
xamogelo
xamogelo
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-20
Mηνύματα : 621
Ηλικία : 49
Μοντέλο : cbf 500
Κράνος : shoei xr 1100

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

12/9/2013, 8:33 am
cheers cheers cheers cheers cheers 

Cake Cake Cake Cake Cake 

Very Happy:D Very Happy Very Happy Very Happy 

Και στους δυο σας, οσονουπάκια!!!
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

12/9/2013, 10:27 am
Μετά από λίγα χρόνια γάμου, ένα ζευγάρι έχει σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας. Για να μη διαλύσουν τον γάμο τους, αποφασίζουν να επισκεφθούν έναν κοινωνικό λειτουργό.  - "Τι πρόβλημα έχετε;" ρωτάει εκείνος.  Αμέσως, ο άντρας κατεβάζει μια μούρη μέχρι το πάτωμα και δεν βγάζει τσιμουδιά, ενώ η γυναίκα του, αρχίζει να μιλάει ασταμάτητα για όλα τα στραβά του γάμου. Μετά από κάνα τέταρτο, ο κοινωνικός λειτουργός την πλησιάζει, την πιάνει από τους ώμους και τη φιλάει στο στόμα με πάθος για μερικά λεπτά. Η γυναίκα μένει άφωνη.  - "Είδατε;" λέει στον σύζυγο. "Αυτό χρειάζεται η γυναίκα σας δυο φορές την εβδομάδα κι όλα τα προβλήματα σας θα λυθούν!"  - "Εντάξει," λέει ο σύζυγος. "Μπορώ να την φέρνω Δευτέρα και Πέμπτη..."[/url]

Χαίρομαι που ΔΕΝ σας εκπροσωπεί το παραπάνω σενάριο, χάρη στο δυναμισμό της Γιώτας και τη πληθωρική προσωπικότητα σου Ανέστη . . . Wink  Να έχετε αυτή την ΑΡΕΤΗ στη σχέση σας για πολλά πολλά χρόνι' ακόμη ! ! !

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers 
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

12/9/2013, 11:33 am
Μια προσκληση για χαβαλε ,οσο χαβαλε μπορει ναχει γιορτη 30ετιαs ,κατεληξε σε συλλογη ευχων απο το forum.Eυχαριστω και ευχομαι σε ολουs συμβιωση ευτυχισμενη.Παντωs ,περασαμε ομορφα παρεα με ενα ζευγαρι ακομη που εκλεινε συμπτωματικα 13 χρονια γαμου την ιδια ημερομηνια και λιγουs φιλουs ,ολοι γεματοι ΑΡΕΤΕΣ.cheers cheers 
Bεβαια,φιλτατε vefalift,εγω την γυναικα μου την πηγαινω 3 φορεs την εβδομαδα στον γιατρο για θεραπεια Razz και αποτι μεχουνε πει εχει καλυτερα αποτελεσματα Cool 
Τα λεμε στην φθινοπωρινη που θαναι και μεγαλυτερη η νυκτα Bye Bye
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

3/10/2013, 9:14 pm
Λοιπον,η εποχη του καστανου

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Curly-hair-color-ideas

ειναι ολο το χρονο,αλλα η εποχη του καστανου

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Image009

ειναι τωρα,σαββατο με δευτερα στο σπιτι στο βουνο,για την πρωτη συγκομιδη.Γαντια εργασιαs υποχρεωτικα γιατι δαγκανουν και τα υπολοιπα σεμενα cheers
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

4/1/2014, 4:53 pm
Eτσι για να ξεφουσκωσουμε  Razz λιγο από την κρεπαλη των προηγουμενων ημερων,θαμαι στο βουνο με την Γιωτα από σε λιγο  Shocked μεχρι Τριτη απόγευμα.
Κατι ψιλοκλαδεματα,χαλασε και ο καυστηραs να κοψουμε κανα ξυλο,λιγο το σκεπασμα των πορτοκαλιων,αντε καμμια βολτα με κανα εντουρακι,ισωs και λιγο τσιπουρακι  Drinking η πορτα ωs γνωστον δεν υπαρχει και  cheers
ΥΓ όχι ,τον δρομο δεν τον στρωσαμε ακομη  naaa
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

5/1/2014, 2:50 pm
Αν δεν είχα τα τρεχάματα που έχω αυτό τον καιρό θα σου χτύπαγα τη πόρτα με το αυτοκίνητο ........ Αχ, όταν οι άνθρωποι προγραμματίζουν .... ο Θεός γελάει .

Η σκέψη μου πάντως είναι γεμάτη με λουκΆνικα και τσίπουρα Οσονοπύπαρε  cheers 
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

31/1/2014, 12:36 pm
Λοιπον,λεμε με βροντοφωνο  silent  και αναντικαταστατο μελλοs του forum ,να κατηφορίσουμε  Razz για τον Βολο.
Αφου τσιμπισουμε κατι τιs   Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750  και πιουμε στην υγεια σαs , Drinking Drinking ,oπωs οπωs θανεβω-ουμε στο βουνο για ξεχιονισμα -αποκλεισμο  help2 
Οποιοs θελει να ξαναδει ΠΩΣ είναι η ασπρη μερα  Whistle Σαββατο μεσημερι αναχωρηση και επιστροφη Τριτη βραδυ  Yahoo 
Απασχοληση εξασφαλισμενη  Evil or Very Mad 

 cheers Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 530333
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

31/1/2014, 1:01 pm
oσονοuπω wrote:Λοιπον,λεμε με βροντοφωνο  silent  και αναντικαταστατο μελλοs του forum ,να κατηφορίσουμε  Razz για τον Βολο.
Αφου τσιμπισουμε κατι τιs   Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750  και πιουμε στην υγεια σαs , Drinking Drinking ,oπωs οπωs θανεβω-ουμε στο βουνο για ξεχιονισμα -αποκλεισμο  help2 
Οποιοs θελει να ξαναδει ΠΩΣ είναι η ασπρη μερα  Whistle Σαββατο μεσημερι αναχωρηση και επιστροφη Τριτη βραδυ  Yahoo 
Απασχοληση εξασφαλισμενη  Evil or Very Mad 

 cheers Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 530333

χμμμμμμ η φτώχεια θέλει καλοπέραση  Very Happy 
Καλά να περάσετε !!!

O καιρός θα είναι λίγο βροχερούλης Foreca
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

31/1/2014, 6:55 pm
DoctorAbo wrote:
oσονοuπω wrote:Λοιπον,λεμε με βροντοφωνο  silent  και αναντικαταστατο μελλοs του forum ,να κατηφορίσουμε  Razz για τον Βολο.
Αφου τσιμπισουμε κατι τιs   Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750  και πιουμε στην υγεια σαs , Drinking Drinking ,oπωs οπωs θανεβω-ουμε στο βουνο για ξεχιονισμα -αποκλεισμο  help2 
Οποιοs θελει να ξαναδει ΠΩΣ είναι η ασπρη μερα  Whistle Σαββατο μεσημερι αναχωρηση και επιστροφη Τριτη βραδυ  Yahoo 
Απασχοληση εξασφαλισμενη  Evil or Very Mad 

 cheers Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 530333

χμμμμμμ η φτώχεια θέλει καλοπέραση  Very Happy 
Καλά να περάσετε !!!

O καιρός θα είναι λίγο βροχερούλης Foreca

Δε μαs τρομαζει η βροχη και μαλιστα θεμε χιονια.Α και πουσαι,πηρα καινουργιο αλυσοπριονο και θελω να το δοκιμασω . Razz 

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 ATT00007
vtecpatra
vtecpatra
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-07
Mηνύματα : 2063
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR 800 VTEC 03
Κράνος : Διαφορα ....

Ω παπαχού μάου μάου!!
http://www.2troxo.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

31/1/2014, 11:36 pm
αν κατάφερες να βάλεις μπροστά στο αλλυσοπρίονο ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ  !!!!!! σίγουρα θα χρειαστεις αυτήν εδω να σου επισκευάσει την ¨οικογένεια¨ συμπέθερε!!


Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 <a href=Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Vktl  " />
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

1/2/2014, 12:47 am
Έκοψες το μουστάκι και θες να κόψεις και το κ@@λ@κι . . . ? ? ?   Shocked 
Ανέστη στάσου . . . Κ@ΡΥΔΙ@@@@@@@@@@ ! ! !  lol! lol! lol! lol!
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 6:30 pm
VEFALIFT wrote:Έκοψες το μουστάκι και θες να κόψεις και το κ@@λ@κι . . . ? ? ?   Shocked 
Ανέστη στάσου . . . Κ@ΡΥΔΙ@@@@@@@@@@ ! ! !  lol! lol! lol! lol!

Λοιπον,forumAΡΑ το μουστακι ΔΕΝ τοκοψα ακομη αλλα ψιλοι σταυτια μου μπήκανε! Shocked
Αποτι μεχουνε πει ,ΟΛΕ αι μαγισσαι τηs πατριδαs μαs μαζευτήκανε στον Βολο  Evil or Very Mad και τρελανανε τα καλυτερα παληκαρια μαs --αs είναι και με vtec. Razz 
Γιαυτο σειsσκεπτομαστε πολλοι σοβαρα να πετάξουμε ΑΕΤΟ  Yahoo από τιs πλαγιεs του Πηλιου Whistle 
Τι θα λεγατε για μια bonus συγκεντρωση στο βουνο ,μια που ακομη δεν εχουμε βαλει πορτα σπιτι μαs για το τριημερο τηs Καθαρηs Δευτεραs? Think  Bye
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 6:50 pm
θα είμαστε εκει!!!  cheers cheers cheers cheers 
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 6:55 pm
postmankav wrote:θα είμαστε εκει!!!  cheers cheers cheers cheers 
Να οργανωθουμε! Shootμηπωs αρρωστυση κανειs Serenade
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 6:56 pm
oσονοuπω wrote:
postmankav wrote:θα είμαστε εκει!!!  cheers cheers cheers cheers 
Να οργανωθουμε! Shootμηπωs αρρωστυση κανειs Serenade


οργανώθηκα!!!!  naaa naaa 
alexandros
alexandros
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-24
Mηνύματα : 712
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR 800 V-Tec '08
Κράνος : Shoei XR-1100,Marushin 777,Uvex wing III

Αμαν!! Ο Καζαμπουμπου!

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 8:40 pm
Υπάρχει μια πιθανότητά να κατεβουμε και εμείς με τους λοιπούς βόρειους γιαυτό ας μας κάνουν τη τιμή οι νότιοι και να ανέβουν όσοι περισσοτεροι γίνετε :-) μια ατυπη πανελλήνια να γίνει
Postman
Postman
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-03
Mηνύματα : 5672
Ηλικία : 45
Μοντέλο : John Deere 990HP
Κράνος : M-1935 απο τον πολεμο.

https://www.youtube.com/hornetkav

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

21/2/2014, 8:41 pm
alexandros wrote:Υπάρχει μια πιθανότητά να κατεβουμε και εμείς με τους λοιπούς βόρειους γιαυτό ας μας κάνουν τη τιμή οι νότιοι και να ανέβουν όσοι περισσοτεροι γίνετε  :-) μια ατυπη πανελλήνια να γίνει

εμεις πανω θα είμαστε!!!  cheers 
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

23/2/2014, 6:16 pm
Λοιπόν αγαπητοί φίλοι, όλα τα προγνωστικά λένε ότι δε θα μου βγει το ερχόμενο της Καθαροδευτέρας, από την άλλη πάλι, το θέλω πάρα πολύ να βρεθούμε στο Πήλιο και ιδιαίτερα στην έπαυλη του αξιοσέβαστου μέλους μας (αυτουνού με το μουστάκι και το αλυσοπρίονο).

Παρόλα αυτά, και κόντρα σε κάθε αρνητικό προγνωστικό δηλώνω ότι θέλω να είμαι εκεί !!!!!!  Cool 

Τα υπόλοιπα θα μου τα πι η ιστορία !
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

23/2/2014, 6:39 pm
DoctorAbo wrote:Λοιπόν αγαπητοί φίλοι, όλα τα προγνωστικά λένε ότι δε θα μου βγει το ερχόμενο της Καθαροδευτέρας, από την άλλη πάλι, το θέλω πάρα πολύ να βρεθούμε στο Πήλιο και ιδιαίτερα στην έπαυλη του αξιοσέβαστου μέλους μας (αυτουνού με το μουστάκι και το αλυσοπρίονο).

Παρόλα αυτά, και κόντρα σε κάθε αρνητικό προγνωστικό δηλώνω ότι θέλω να είμαι εκεί !!!!!!   Cool 

Τα υπόλοιπα θα μου τα πι η ιστορία !

Κατ' αρχάς, δεν έχουμε αξιοσέβαστο μέλος με μουστάκι και αλυσοπρίονο. Μια βόλτα απ' τις "Βόρειες Καφεδοσυναντήσεις" θα το επιβεβαιώσει.  Razz 
Κατά δεύτερον, στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια, ώστε κόντρα σε όλα τα προγνωστικά να τα καταφέρετε να έρθετε!!!

 cheers 
alexandros
alexandros
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-24
Mηνύματα : 712
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR 800 V-Tec '08
Κράνος : Shoei XR-1100,Marushin 777,Uvex wing III

Αμαν!! Ο Καζαμπουμπου!

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

23/2/2014, 6:48 pm
Vvag wrote:
DoctorAbo wrote:Λοιπόν αγαπητοί φίλοι, όλα τα προγνωστικά λένε ότι δε θα μου βγει το ερχόμενο της Καθαροδευτέρας, από την άλλη πάλι, το θέλω πάρα πολύ να βρεθούμε στο Πήλιο και ιδιαίτερα στην έπαυλη του αξιοσέβαστου μέλους μας (αυτουνού με το μουστάκι και το αλυσοπρίονο).

Παρόλα αυτά, και κόντρα σε κάθε αρνητικό προγνωστικό δηλώνω ότι θέλω να είμαι εκεί !!!!!!   Cool 

Τα υπόλοιπα θα μου τα πι η ιστορία !

Κατ' αρχάς, δεν έχουμε ΠΛΕΟΝ(γιατι ρε μαστορα με πληγωσες) αξιοσέβαστο μέλος με μουστάκι και αλυσοπρίονο. Μια βόλτα απ' τις "Βόρειες Καφεδοσυναντήσεις" θα το επιβεβαιώσει.  Razz 
Κατά δεύτερον, στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια, ώστε κόντρα σε όλα τα προγνωστικά να τα καταφέρετε να έρθετε!!!

 cheers 

Το διορθωσα...
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

16/4/2014, 9:22 pm
Ωραια ηταν την Καθαρη Δευτερα Thumbsup ,αλλα ηρθε και το Πασχα.Ωs γνωστον πορτα Cool δεν βαλαμε και ουτε θα βαλουμε ,θαμαι λοιπον εκει οικογενειακα Μ.Πεμπτη μεχρι Τριτη μετα το Πασχα Yahoo  για οποιον περαστικο και χωρτατο Razz .Αν και την Κυριακη γιορτάζω και εχω γενεθλια και κλεινω την μιση μου ζωη Cake ,ΔΕΝ θα κερασουμε λογω η λιτοτηs Wall 

 cheers Bye
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

17/4/2014, 8:45 am
Τι δεν έχει αρνάκι σουβλιστό? sad2 
VEFALIFT
VEFALIFT
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-01
Mηνύματα : 1984
Ηλικία : 58
Μοντέλο : GSXR 750,TRANSALP 700, SYM 200 ST
Κράνος : SHOEI XR1100

Γρηγορότερος είναι αυτός που επιστρέφει . . .

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

18/4/2014, 12:45 am
oσονοuπω wrote:Ωραια ηταν την Καθαρη Δευτερα Thumbsup ,αλλα ηρθε και το Πασχα.Ωs γνωστον πορτα Cool δεν βαλαμε και ουτε θα βαλουμε ,θαμαι λοιπον εκει οικογενειακα Μ.Πεμπτη μεχρι Τριτη μετα το Πασχα Yahoo  για οποιον περαστικο και χωρτατο Razz .Αν και την Κυριακη γιορτάζω και εχω γενεθλια και κλεινω την μιση μου ζωη Cake ,ΔΕΝ θα κερασουμε λογω η λιτοτηs Wall 

 cheers Bye

Αν σε πάρ' η κατηφόρα, σε λιγότερ' από διακόσια χλμ. παρακάτ' θα 'χουμε "κόκορ' έτσι" . . .  Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750 Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750 Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750 

 cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
oσονοuπω
oσονοuπω
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-11-13
Mηνύματα : 1709
Ηλικία : 67
Μοντέλο : γραναζι και desmo
Κράνος : το τσουκαλι τηs γιαγιαs

http://www.tzakiart.gr

Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 Empty Re: Προσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

24/6/2014, 2:36 pm
Λοιπον προσφιλεs I love you  forum ,οι εξετασειs των παιδιων τελειώσανε  Yahoo ,καιροs για κανα μπανακι και το πρόγραμμα ωs εξηs  rules 
Παρασκευη πρωι αναχωρηση ,1η σταση --εκπαιδευτικη-- Καστρο Πλαταμωνα για ξεναγηση , 2η σταση --αθλητικη--Κατω Γατζεα camping Sikia (εισοδοs ελευθερη )για bitchvolley και μπανακι ,3η σταση --ψυχαγωγικη --αναβαση στο βουνο για κλαδεμα ,ποτισμα και τακτοποιηση ,4η σταση --γαστρονομικη --αναμα φωτιαs και παντσετοκοκκαλα  αντικρυσταΠροσκληση-Προκληση ΑΓΡΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Page 2 754750 
Σαββατο ποτισμα οποσδηποτε ,θαλασσα και bitchbar για gp --αθλοπαιδειεs-- και ξανα βουνο για χολυστεροrally Razz και τσιπουροδοκιμεs Drinking 
Kυριακη chec με καναν φιλοτιμο παντογνωστη του forum --αν μαs κανει την τιμη -- Whistle τα ηλεκτρικα του ΧΑΡΟΥ  Wall ,ξανα ποτισμα και καπου θα παμε για μπανακι
Δευτερα ξανα μανα ποτισμα και κατι θα σκεφτουμε για μπανακι επιστροφηs Think

All babybikers wellcome   Baby 

 Bye cheers
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum