Go down
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 1:20 pm
Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων



Ο Πρωθυπουργος, Vladimir Putin, συμμετειχε στην διεθνη συναντηση μοτοσικλετιστων, στα περιχωρα του Novorosisk, επιβαινοντας μιας τρικυκλης Harley Davidson , όπως πληροφορει το πρακτορειο Itar-Tass.


Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  44226251


Λιγο πριν το τελος της πορειας, ο Putin και αλλοι μοτοσικλετιστες, σταματησαν σε ένα παρκινγκ και ο πρωθυπουργος χαιρετησε όλα τα μελη του club "Night Wolves", συμπεριλαμβανομενου του επικεφαλης του, Aleksandr Zaldostanov.
Επισης ο Putin, ανταλλαξε χειραψιες με αλλους μοτοσικλετιστες.


Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  59611558



Ο Zaldostanov, εξηγησε του Putin, τις ιδιαιτεροτητες και τις διαφορες αυτης της 16ης διεθνους συναντησης των μοτοσικλετιστων.
"Η επαναληψιμοτητα δεν είναι καλη, παντα πρεπει να προχωραμε", επισημανε ο Putin.
"Θελω να σας πω αδελφια, ότι είναι υπεροχο που δεν ξεχνατε τις ηρωικες πραξεις και τους ηρωες του παρελθοντος", συμπληρωσε.
Πριν από 68 χρονια, η πολη Novorosisk, απελευθερωθηκε ενώ ηταν υπο την κατοχη των Ναζι. "Η μοτοσικλετα ηταν, το ταχυτερο σωστικο μεσο διακομιδης, εκεινη την εποχη", υπενθυμισε ο Putin.
Στην συναντηση, συμμετειχαν αναριθμητοι μοτοσικλετιστες από παρα πολλες χωρες






ΠΗΓΗ


Τι εγινε ρε Surprised , ο ενας διαφημιζε πιτσες, αυτος διαφημιζει πουτσες silent Blush , εεεεεε Harley Suspect , επαγγελμα το εκαναν αυτοι να διαφημιζουν οτι δεν εχει ζητηση? Razz lol!
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 1:46 pm
Ναι. διάβασα αλλού ότι του δώσανε το τρίκυκλο μη και φάει καμιά σαβούρδα και ρεζιλευτεί !!!!!!
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 1:53 pm
DoctorAbo wrote:............... του δώσανε το τρίκυκλο μη και φάει καμιά σαβούρδα και ρεζιλευτεί !!!!!!

βλασφημια παντως γιατρε μου Mad , εγω θα περιμενα να τον δω καβαλα σε καποιο URAL Wink
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 2:05 pm
Don John wrote:
DoctorAbo wrote:............... του δώσανε το τρίκυκλο μη και φάει καμιά σαβούρδα και ρεζιλευτεί !!!!!!

βλασφημια παντως γιατρε μου Mad , εγω θα περιμενα να τον δω καβαλα σε καποιο URAL Wink

Nαι Γιάννη αλλά....... η συνάντηση ήταν Harley Davinson.

Εγώ πάντως στη θέση του θα πήγαινα με μια Ural που θα φόραγε κινητήρα HD . Σάματι το μοτεράκι της Ural παλαιότατον BMW δεν είναι ? ΙΗΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 2:11 pm
DoctorAbo wrote:
Εγώ πάντως στη θέση του θα πήγαινα με μια Ural που θα φόραγε κινητήρα HD . Σάματι το μοτεράκι της Ural παλαιότατον BMW δεν είναι ? ΙΗΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

σωστος Thumbsup
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 2:46 pm
Φαντάζεστε τον Ομπάμα πάνω σε URAl; Θα τον κατηγορούσαν για εσχάτη προδοσία.

N.V.8
N.V.8
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 486
Ηλικία : 43
Μοντέλο : KTM 950 ADVENTURE LC8
Κράνος : Arai tour x3

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

15/9/2011, 3:21 pm
Ο φυσικός wrote:Φαντάζεστε τον Ομπάμα πάνω σε URAl; Θα τον κατηγορούσαν για εσχάτη προδοσία.



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων  Empty Re: Ο Vladimir Putin, με Harley Davidson, σε συναντηση μοτοσυκλετιστων

18/9/2011, 9:16 pm
Εγώ προσωπικά τον Πούτιν τον γουστάρω.
Μακάρι να χαμε τέτοιο πρωθυπουργό μα @ρχίδια και όχι @ρχίδι@ πρωθυπουργό.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum