Go down
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

23/5/2011, 8:46 pm
H δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα έφυγε από τη γραμμή συναρμολόγησης της εργοστασιακής μονάδας της BMW στο Βερολίνο-Σπάνταου.

περισσοτερα ...


To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  S3looz
apostat
apostat
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-16
Mηνύματα : 2107
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR VTec, XR650
Κράνος : HJC HQ-1 carbon

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

23/5/2011, 9:23 pm
Μακριά από εμάς, και ας τις εκατοστήσουν. Very Happy
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

23/5/2011, 9:44 pm
To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  979951 To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  979951 To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  979951
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

24/5/2011, 12:41 am
tτο μόνο στενάχωρο είναι ότι αφού δε την ήθελε ο Αποστατ δε με ειδοποίησε να την πάρω εγώ .... cheers Thumbsup
Caracal
Caracal
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-20
Mηνύματα : 2350
Ηλικία : 104
Μοντέλο : NC21, 2*NC30, NC35, RC36-2, SC45
http://forcev4.blogspot.gr/

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

24/5/2011, 1:50 am
Δλδ φαντάσου τι όγκος χωματερών έχει γεμίσει...

Οι οικολόγοι τι κάνουν; Ε;

Κάθονται;

Μόνο για τις Μερέντες ιδρώνει το αυτί τους;

Για τέτοια μόλυνση του πλανήτη, σιωπούν;

Ε;
DoctorAbo
DoctorAbo
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 4379
Ηλικία : 64
Μοντέλο : R 1200 GS
Κράνος : HJC FG 15 B.S. REPLICA

καπ καπ κει κατ κατ καν γκαπ γκαπ

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

24/5/2011, 9:35 am
Caracal wrote:Δλδ φαντάσου τι όγκος χωματερών έχει γεμίσει...
Οι οικολόγοι τι κάνουν; Ε;
Κάθονται;
Μόνο για τις Μερέντες ιδρώνει το αυτί τους;
Για τέτοια μόλυνση του πλανήτη, σιωπούν;
;

Μιχάλη δε νομίζω ότι παρήγαγαν 2000000 GS. Δυο μύρια μηχανάκια γενικώς παρήγαγαν οι άνθρωποι. Τα πάντα όλα μαζί = 2 μύρια. Άμα (λέω άμα) είχαν σιάξει 2 μύρια GS θα ζήλευε και η caterpilar και η JCB και θα φτιάχναν όλοι τους μοτοσακά ανωμάλου δρόμου. Για λόγους ομοιογένειας στο design δε, τα μηχανάκια off της caterpilar θα είχαν κάτι σε φαγάνα μπροστά και της JCB κάτι σε τσάπα Cool
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.  Empty Re: To εργοστάσιο της BMW στο Βερολίνο παρήγαγε τη δις εκατομμυριοστή μοτοσικλέτα.

24/5/2011, 1:15 pm
DoctorAbo wrote:tτο μόνο στενάχωρο είναι ότι αφού δε την ήθελε ο Αποστατ δε με ειδοποίησε να την πάρω εγώ .... cheers Thumbsup

Μητσαρα μου μαζι σου Thumbsup

αν και δεν αρνουμαι πως θα την ηθελα και εγω, θα εκανα πισω για παρτη σου Rolling Eyes

και εσυ φυσικα θα μου εδινες το 43ο Wink Thumbsup
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum