Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

+31
stef64
Φυσαλίδα
'AGGEVI'
gabadoo
chr1s_86
Ταξιδευτής
SCORPIOS
demon
Verbal Kint
ΠΑΝΕΑΣ
padelis
Παναγιώτης Κ.
Passenger
konstantinosv4
ΗΛΙΑΣ
apostat
manolo
vagelis78
Fanrider
Don John
ducpilot
Vvag
Caracal
tomakos
Postman
DoctorAbo
da_beazt
dirty
ELENA
Epivainousa
Ledbyzeppelin
35 posters
Go down
demon
demon
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-10
Mηνύματα : 434
Ηλικία : 60
Μοντέλο : VFR800FI-01

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 12:20 pm
Καλώς ήρθες!
FI λέμε...!! Thumbsup
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 12:51 pm
Καλώς ήρθες Κώστα.
Κρίμα πάντως που σου άλαξε τα μυαλά ο Πανέας και πήρες γραναζωτό γιατί σε είχα συμπαθήσει. Razz
Καλές βόλτες να έχεις και τα ξαναλέμε και απο κοντά για μπυροκατάσταση.
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 1:16 pm
Ευχαριστω πολυ μα παρα πολυ την παρεα για το θερμο καλωσορισμα, ετσι μου ρχεται να ανοιξω 10 βαρελια μπυρα και να σας κερασω ολους!!!! Drinking
Ειτε γραναζωτοι ειτε μπιφτεκ ολοι εχουμε ενα κοινο παρονομαστη, μια διτροχη αγαπη!!!!!! scooter
Πανεα τα καταφερες και ανοιξες το χρονοντουλαπο και βρηκες φωτογραφιες που δεν εχω καν στη συλλογη μου!!! Με συγκινησες με την φωτο με το ηρωικο DT μου, δεν μου ειχε μεινει καν ουτε μια φωτο με το συγκεκριμενο!!!! Περιττο να σου πω οτι εχω κι εγω κι αλλες φωτο , και μολις μαθω να τις ποσταρω σωστα στο forum... you d better run but you cannot hide!!!! Evil or Very Mad
Verbal ετοιμασου συντομα να με δεις , ελπιζω με καινουρια λαστιχα, γιατι ετσι οπως ειναι τωρα τη μηχανη τη βγαζω μονο για σλαλομ!!!! Razz
Μακαρι να προλαβαινα και για Ναουσσα να ερθω μια βολτα, αλλα μαλλον δε θα μπορεσω.

Και μιας και το φερα το θεμα , το μονο που χρειαζομαι για να ειμαι οκ ειναι φρεσκα μυρωδατα λαστιχα , και αλυσιδα με τα γραναζια της!!! Οι απο Θεσσαλονικη μερια φιλοι εχουν κατι να μου προτεινουν?? Πηγα την Παρασκευη απο honda μερια , και μου ειπαν απο Δευτερα να παρω το συνεργειο να μαθω τιμες, αλλα φοβαμαι οτι θα μου βγαλουν κοστολογιο τρελλο!!! Αν εχετε καποιον δικο σας ανθρωπο, μαστορα τιμιο και εργατικο Yahoo , θα χαρω να τον γνωρισω κι εγω , και να παω εκει για τις αλλαγες.
Εχω δει και τιμες μεσω ιντερνετ για αγορα, που μπορει να ειναι πολυ συμφεροτερο, αλλα αν ειναι να παιζουμε σε διαφορα 50 ευρω λογου χαριν, δεν εχω προβλημα να παω σε μαστορα απευθειας. Για την ιστορια η Βεφα μου φοραει ηδη τα Dunlop sportster roadsmart, εδω και τουλαχιστον 5 χρονια απ οτι καταλαβα, και ιδιως το πισω εχει γινει slick!!!! Punk

Ευχαριστω και παλι για το θερμο καλωσορισμα παιδια , και ελπιζω να τα πουμε συντομα ξανα και απο κοντα για ατελειωτες μπυροκαταστασεις!!!! cheers cheers cheers
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 1:33 pm
Για αλυσιδογράναζα περίμενε, θα σου στείλω αύριο διεύθυνση απο ebay, να τα πάρεις σχεδόν μισή τιμή.
Για λάστιχα οι απόψεις ποικίλουν, ρίξε μια ματιά εδώ μέσα και αποφάσισε.
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 1:57 pm
Για αλυσιδογράναζα εδώ:

285 Ergebnisse gefunden für honda vfr 800
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 4:20 pm
Φοβερη εισαγωγη! Smile Φωτογραφιες, ιστορια, θετικη διαθεση! Αψογος! Αν και δεν χρειαζεται να πω τα αυτονοητα: οι γραναζωτοι ειναι αλλη κλαση ατομων ρε παιδακι μου! Laughing

Καλωσορισες και απο εμενα φιλε Κωστα και καλοριζικη η κουκλα σου!
Οι φιλοι του αγαπητου Πανεα ειναι και δικοι μας φιλοι! Smile
chr1s_86
chr1s_86
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 474
Ηλικία : 37
Μοντέλο : '88 BROS & '01 VFR
Κράνος : SHARK

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

27/2/2011, 11:08 pm
Welcome ! cheers cheers cheers
gabadoo
gabadoo
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-25
Mηνύματα : 1311
Ηλικία : 54
Μοντέλο : V-Strom
Κράνος : Schuberth S1

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 7:43 am
Καλως ορισες συν-ψηλέ...
Μπραβο που με ενα 1.90 τολμησες να παρεις ενα Fi
Εγω με 1.96 απλα δεν αντεχα τον εαυτο μου στις τζαμαριες,να με βλεπω σαν γοριλλα
πανω στων εξαισιων γραμμων Fi....

Ευχομαι να την ευχαριστηθεις και να εχεις καλους δρομους.
Tι να αφιερωσω;;;

Ααα...ναι,θυμηθηκα!!!!!!

'AGGEVI'
'AGGEVI'
Συντονιστής
Info
Male
Εγγραφή : 2009-04-05
Mηνύματα : 1954
Ηλικία : 50
Μοντέλο : - VFR 800 FI - F650 ST -
Κράνος : Arai - Suomy

'Alfisti Team'

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 8:04 am
Καλως ηρθες και καλα χλμ με το ομορφοτερο Fi ever........!!!!


Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 28042009134d.th


Φυσαλίδα
Φυσαλίδα
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-03-18
Mηνύματα : 942
Ηλικία : 43
Μοντέλο : nexxon 72cc
Κράνος : x-spirit shoei

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 8:35 am
καλώς ήρθες στην παρέα μας! cheers
πάντα όρθιος και καλά όμορφα και πολλά χιλιόμετρα!
stef64
stef64
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-06-26
Mηνύματα : 411
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 1200F
Κράνος : SHOEI XR 1100

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 9:35 am
Καλώς μας ηρθες !!!!!
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 12:38 pm
Kαι ξανα ευχαριστω παιδια για το καλωσορισμα!!!! Με συγκινειτε!!!! Φιλε Gabadoo , thanks για την σουπερ αφιερωση , θα ανταποδωσω με ενα battle of evermore για αρχη, η αποφαση να παρω το VFR λογω υψους ηταν αστραπιαια, μετα την πρωτη βολτα μαζι της, εχοντας ηδη στο παρελθον μια Suzuki Bandit που ηταν πολυ μικροτερη μπροστα της στην αισθηση!!! Τωρα νιωθω οτι εχω να δαμασω ενα θηριο!! Knupp
Φιλτατε AGGEVI απ οτι καταλαβα πλεον ειμαστε 2 με το ιδιο χρωμα!!! Να το χαιρομαστε, ειναι πανεμορφο και μοναδικο!
Τωρα προετοιμαζομαι ψυχολογικα να παρω τηλεφωνο στο service της Honda για να μαθω κοστολογηση για λαστιχα και αλυσιδογραναζα, θα ακουσω καμια τρελλη τιμη , και με βλεπω να πηγαινω στο συνεργειο του ebay που προσφερει θαλπωρη και σιγουρια.... χαχαχα
Θα σας κρατησω ενημερους....
mak
mak
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-31
Mηνύματα : 586
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Honda VFR RC46 II
Κράνος : AGV K3 Rossi Sword, Arai Chaser Force Red

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 2:05 pm
Καλως όρισες!! Η Βέφα σου είναι κούκλα!! Καλά χιλιόμετρα να'χεις! cheers cheers cheers
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

28/2/2011, 10:33 pm
Παιδες καλησπερα ξανα, η μηχανη εφυγε σημερα για σερβις τελικα, σε γνωστο εξουσιοδοτημενο σερβις πισω απο το Ιπποκρατειο.... Θα γινει η πολυποθητη αλλαγη λαστιχων και αλυσιδογραναζων. Μετα απο πολλες σκεψεις και πολυ ψαξιμο στο ιντερνετ και στα φορουμ, κατεληξα σε μαμισια αλυσιδα και γραναζια , και στα Pirelli Diablo... Ολα αυτα μαζι με τα περαστικα και ζυγοσταθμισεις θα μου βγουν στα 550 ευρα!!! Περαστικα μας χαχαα! Αλλα χρειαζοταν επειγοντως αυτη η αλλαγη για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο και τα λαστιχα να παταν γερα στο οδοστρωμα.
Ελπιζω να εκανα καλη επιλογη... Αναμενω την επομενη βολτα για να δω διαφορα scooter
Verbal Kint
Verbal Kint
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-09
Mηνύματα : 414
Ηλικία : 51
Μοντέλο : XRV 750 RD07A / VFR 800A3 Vtec
Κράνος : Arai Tour X-3 / Arai Chaser

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

1/3/2011, 12:00 am
Στη Γαμβετα, στον Κωστα?
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

1/3/2011, 12:23 am
Ω ναι!!! Τον ξερεις?
GAS NICK
GAS NICK
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-18
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 60
Μοντέλο : APRILIA PEGASO 03
Κράνος : ARAI CHASER

Still crazy after all theese years
http://www.fcstpauli.gr

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

1/3/2011, 9:35 am
καλως ηρθες Κωστα με τις σωστες μουσικες τοποθετησεις
καιι το γραναζωτο εργαλειο cheers
( ΤΟ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ) Thumbsup
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 3:40 pm
Καλησπέρα ξανά στην παρέα, αυριο παραλαμβάνω την βεφα μου πισω απ το σερβις , με καινούργια λαστιχα , νεα αλυσίδα και γρανάζια, και μιας και την ανοιξαμε και αλλαγή λαδιων και φιλτρου και ειμαστε κομπλε! Ολα αυτα στη μοναδική τιμή των 630 ευρώ! Και δωρο μια μπουγάτσα με φλουρί!!
Μετά το πρωτο εγκεφαλικό , περιμενω και αυριο να την παραλάβω για την πρώτη βόλτα!
Cheers
tomakos
tomakos
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-02-26
Mηνύματα : 2098
Ηλικία : 56
Μοντέλο : VFR μπιφτεκ του οκτώνε λέμε
Κράνος : shoei xr-1000, scorpion exo 1000

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 4:08 pm
Πολλά δεν είναι? λέω 330 τα λαστιχα, 150 αλυδογράναζα, 60 λαδόξιδα και 100 για εργατικά, χικ Drinking όλα αυτά γίνονται σε 1 ωρίτσα
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 4:32 pm
Στανταρ μια ωρα ειναι αρκετη φιλε μου, αλλα το κοστος κοστος.
Τα λαστιχα με ζυγοσταθμιση 300 βγηκαν, μια χαρα. Η αλυσίδα με τα γρανάζια μου βγηκε παραπανω λογω του οτι διαλεξα μαμα και οχι aftermarket λυση,250 ευρα. Κλεινουμε με λαδακια φιλτρα αλλα 60 ευρα και τα υπολοιπα εργατικα και τον σπασαμε τον κουμπαρά!!! :-P
Καλη δουλειά να εγινε και ολα τ αλλα τα ξεχνάμε!
Ως την επομενη φορά θα κανω εντατικά μαθήματα για να δενω και να λυνω μονος B-)
dirty
dirty
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-05-29
Mηνύματα : 1985
Ηλικία : 50
Μοντέλο : vfr 750 96-xr 400r 96 -scott voltage yz3 2003
Κράνος : shoei xr1000

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 4:38 pm
Αντε και θα το δουμε στη Ναουσα το εκπληκτικο αυτο γραναζωτο εργαλειο
Ledbyzeppelin
Ledbyzeppelin
Ανερχόμενο μέλος
Ανερχόμενο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2011-02-03
Mηνύματα : 118
Ηλικία : 46
Μοντέλο : VFR 800 FI
Κράνος : Tacachi TK170

https://www.facebook.com/pouliosphotography

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 5:19 pm
Μακάρι φιλτατε γραναζωτε ο ανεμος να με φερει στης Ναουσας τα μερη, θα ειναι χαρα μου να σας δω ξανα απο κοντά!
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 6:46 pm
Έλα και με το Seat... Very Happy Very Happy Drinking naaa
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 7:06 pm
ΠΑΝΕΑΣ wrote:Έλα και με το Seat... Very Happy Very Happy Drinking naaa

Επειδή εσύ έρχεσαι με το αυτοκίνητο σε εκδρομή μοτοσυκλετιστικού foroum πρέπει να έρθουν και οι άλλοι έτσι????
Σαν την κολοβή αλεπού μου κάνει αυτο!!! naaa
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

3/3/2011, 7:29 pm
posnightmist wrote:
ΠΑΝΕΑΣ wrote:Έλα και με το Seat... Very Happy Very Happy Drinking naaa

Επειδή εσύ έρχεσαι με το αυτοκίνητο σε εκδρομή μοτοσυκλετιστικού foroum πρέπει να έρθουν και οι άλλοι έτσι????
Σαν την κολοβή αλεπού μου κάνει αυτο!!! naaa


Είπαμε, Όχημα Υποστήριξης (και όχι μόνο)!!! Help! Help! Razz Razz cheers Drinking
SCORPIOS
SCORPIOS
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-11-22
Mηνύματα : 3277
Ηλικία : 44
Μοντέλο : VFR800
Κράνος : shoei xr1100

δεν ειμαι του πνευματος ειμαι του οινοπνευματος…..

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

4/3/2011, 11:40 am
Πανέα γιατί δεν λες ότι πας να γεμήσεις το πορτ-παγκαζ με ποικιλία κρασιών? Whistle
ΠΑΝΕΑΣ
ΠΑΝΕΑΣ
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-01-08
Mηνύματα : 707
Ηλικία : 46
Μοντέλο : CB 400 SF + VFR 800 Fi
Κράνος : Shoei xr 1000 diavolic revelation

Με λένε Πανέα και περνάω ωραία...

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

4/3/2011, 12:02 pm
Το πορτ-μπαγκάζ, είναι μικρό. Θα ρίξω και τα καθίσματα... lol! lol! lol!
da_beazt
da_beazt
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2010-03-02
Mηνύματα : 889
Ηλικία : 43
Μοντέλο : Honda CBF 2005 ABS, Honda Transalp 2002 και τέρμα τα ιταλικά
Κράνος : ARAI chaser, ARAI tour-x 3, HJC FS-10, CABERG V2 407, LOUIS jet and PROBIKER S2

Κοίτα που πας γιατί θα πας εκεί που κοιτάς

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

4/3/2011, 10:57 pm
Προειδοποιώ τους φίλους που θα εμφανιστούν στον ΠΑΣΙΑΚΟ ότι θα καταφθάσουμε με φαγητά για να φάμε (φέρτε κάτι και εσείς για να μην ζηλεύετε) και σοκολάτες για να κεράσουμε (μην φέρετε κάτι αυτές θα φτάσουνε).
Semiaz
Semiaz
Τακτικό μέλος
Τακτικό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 343
Ηλικία : 45
Μοντέλο : VFR800A8
Κράνος : X Spirit 2

Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!  - Page 2 Empty Re: Let me introduce myself....Ηρθε η ωρα να συστηθω κι εγω!!!!!

6/4/2011, 8:29 pm
Αν και αργοπορημένα καθώς δεν πολυμπαίνω τελευταία λόγω υποχρεώσεων, καλωσήρθες Razz
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum