Go down
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Αυτό είναι φόρουμ!!! Empty Αυτό είναι φόρουμ!!!

13/1/2009, 3:56 pm

Καλώς σας βρίσκω φίλοι με τις πιο απίστευτες μοτοσυκλέτες.Έτυχε να είναι η τρίτη μου μηχανή μέσα σε 1,5χρόνο
αλλά ήρθε για να μείνει και να με συντροφέψει σε ταξίδια, πίστες (είμαστε και ανήσυχοι...).Πάντα καλοτάξιδοι και
με το καλό να συναντηθούμε να θαυμάσουμε ο ένας τ'αλλουνού (τη μηχανή βρε..αλητρούιτοι!). cheers
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Αυτό είναι φόρουμ!!! Empty Re: Αυτό είναι φόρουμ!!!

13/1/2009, 4:05 pm
Χαχαχαχα! Αυτα ειναι ποστ! Very Happy Καλωσορισες φιλε στην παρεα μας! Οντως οι VFR ειναι μηχανες/συντροφοι για μια ζωη...
Απο ολες μα ολες τις μηχανες που ειχα στη ζωη μου η Βεφα ειναι η μονη που νοιωθω τοσο κοντα σε αυτο που λεμε "το πιστο μου αλογο"...

Παμε Ντολυ! Wink

ΥΓ. Βλεπω οτι εχουμε τις ιδιες ανησυχιες (πιστα). Για πες, για πες.... cheers
Viking
Viking
Μέλος
Μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 230
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Aprilia RSV Tuono
Κράνος : Suomy Spec1R

Αυτό είναι φόρουμ!!! Empty Re: Αυτό είναι φόρουμ!!!

13/1/2009, 4:16 pm
Ταξιδευτής wrote:Χαχαχαχα! Αυτα ειναι ποστ! Very Happy Καλωσορισες φιλε στην παρεα μας! Οντως οι VFR ειναι μηχανες/συντροφοι για μια ζωη...
Απο ολες μα ολες τις μηχανες που ειχα στη ζωη μου η Βεφα ειναι η μονη που νοιωθω τοσο κοντα σε αυτο που λεμε "το πιστο μου αλογο"...

Παμε Ντολυ! Wink

ΥΓ. Βλεπω οτι εχουμε τις ιδιες ανησυχιες (πιστα). Για πες, για πες.... cheers
Είναι όμορφη,είναι ιδαίτερη (V4,vtec,μονόμπρατσο,ψυγεία στο πλάι),είναι γρήγορη όταν το θες και ήρεμη όταν απλά θες να χαλαρώσεις...Και δε θέλω να μπω σε εκφράσεις κλισέ τύπου "είναι honda".Είναι η τεχνολογική αιχμή της εταιρείας,κάτι σαν προτώτυπο παραγωγής,έτσι την βλέπω.Μακάρι και το καινούριο να είναι 800..

Όσο για την πίστα,ύστερα από ένα διήμερο στην πίστα των Σερρών έγινε αυτό
https://www.youtube.com/watch?v=2lQ3DS4JuEI

Μόλις στρώσει ο καιρός φύγαμε,καθημερινές,με λίγο κόσμο και όχι για χρόνους και καγκουριλίκια αλλά για χαβαλέ και καλοπέραση.
To VFR σου εν τω μεταξύ είναι τουλάχιστο Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο (φτου φτου φτου) Drinking Thumbsup Drinking
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Αυτό είναι φόρουμ!!! Empty Re: Αυτό είναι φόρουμ!!!

13/1/2009, 4:40 pm
Cool Το εχω ξαναδει αυτο το βιντεακι φιλε Βικινγκ και μου αρεσε πολυ!! Rock Rock
Αααχχχ Σερρες... Ειχα παει πριν ενα χρονο τετοια εποχη με την Ντουκ και δεν ηθελα να φυγω με τιποτα!! I love you

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Οταν φτιαξει λιγο ο καιρος (και τα οικονομικα) φυγαμε! Yahoo Καλες ταβερνες να υπαρχουν μονο στην πορεια μας και ολα τα αλλα βρισκονται! lol!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum