Go down
Παναγιώτης Κ.
Παναγιώτης Κ.
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-09-09
Mηνύματα : 2989
Ηλικία : 64
Μοντέλο : VFR - Varadero - CB 750 Boll d'or - Africa - Chappy
Κράνος : Shoei Raid 2 + Bell M4R Carbon

Ride hard, die young.........

Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS Empty Re: Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS

12/3/2010, 6:23 pm
Ποιό τύπο βάσης έχετε; Υπάρχει καμιά φώτο σας; Το Motοraid έχει μαγαζί λιανικης στην Αθήνα;
posnightmist
posnightmist
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-03-28
Mηνύματα : 1908
Ηλικία : 41
Μοντέλο : Honda VFR 800 2002 Suzuki DRZ 400S 2002
Κράνος : ARAI RX-7 GP

Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS Empty Re: Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS

12/3/2010, 6:32 pm
Παναγιώτη δες : [You must be registered and logged in to see this link.]
Don John
Don John
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-02-18
Mηνύματα : 4543
Ηλικία : 61
Μοντέλο : VFR 750 F RC24 - VFR 800abs RC46
Κράνος : HJC FG 15 - NOLAN N103

Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS Empty Re: Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS

12/3/2010, 8:15 pm
Εγώ Παναγιώτη έχω [You must be registered and logged in to see this link.] το σετακι Wink

Η διπλή άρθρωση που έχει (δυο μπίλιες) του επιτρέπουν πολλαπλές ρυθμίσεις γωνίας, είναι σταθερότατο και εμένα τουλάχιστον με έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ Neutral

Υπάρχουν 3 μήκη σε μεσαίο μπράτσο και μπορείς να διαλέξεις, οι δε τρύπες της "κάτω βάσης" που εικονίζεται στο σετ, ταιριάζουν ακριβώς στις δυο βίδες στήριξης του ρεζερβουάρ μπροστά Wink
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-12-26
Mηνύματα : 1500
Ηλικία : 47
Μοντέλο : ΑFRICA TWIN 750
Κράνος : ΒANDIT ALIEN 2

ΘΑΡΡΕΙΝ ΣΩΖΕΙ.

Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS Empty Re: Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS

12/3/2010, 9:28 pm
Don John wrote:Εγώ Παναγιώτη έχω [You must be registered and logged in to see this link.] το σετακι Wink

Η διπλή άρθρωση που έχει (δυο μπίλιες) του επιτρέπουν πολλαπλές ρυθμίσεις γωνίας, είναι σταθερότατο και εμένα τουλάχιστον με έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ Neutral

Υπάρχουν 3 μήκη σε μεσαίο μπράτσο και μπορείς να διαλέξεις, οι δε τρύπες της "κάτω βάσης" που εικονίζεται στο σετ, ταιριάζουν ακριβώς στις δυο βίδες στήριξης του ρεζερβουάρ μπροστά Wink
κανει και για κινητο φανταζομαι.
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS Empty Re: Εναλλακτικες λυσεις βαση GPS

12/3/2010, 10:23 pm
africaman wrote:
Don John wrote:Εγώ Παναγιώτη έχω [You must be registered and logged in to see this link.] το σετακι Wink

Η διπλή άρθρωση που έχει (δυο μπίλιες) του επιτρέπουν πολλαπλές ρυθμίσεις γωνίας, είναι σταθερότατο και εμένα τουλάχιστον με έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ Neutral

Υπάρχουν 3 μήκη σε μεσαίο μπράτσο και μπορείς να διαλέξεις, οι δε τρύπες της "κάτω βάσης" που εικονίζεται στο σετ, ταιριάζουν ακριβώς στις δυο βίδες στήριξης του ρεζερβουάρ μπροστά Wink
κανει και για κινητο φανταζομαι.

Για κινητό κάνει αν μπαίνει στην πλάτη. Εμένα ας πούμε πρέπει να είναι πολύ μεγάλη η πλάτη για να κάτσει κινητό (εκτός αν είναι iphone ή παρόμοιο, τύπου "παντόφλα" Razz ).

Πάνο, το δικό μου το είδες. Το πήρα από τη makan που έγραψε παραπάνω ο posnightmist. Είναι φοβερό, με έχει βολέψει πάρα πολύ. Και για αδιαβροχοποίηση, wrap που τυλίγεις τα φαγητά που λέει κι ο Ταξιδευτής.
Μόλις έβαλα και την παροχή ρεύματος, αύριο θα βγάλω καμιά φωτό και με τη βάση πάνω και θα ποστάρω!!

Wink Wink Wink
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum