Go down
Συνεπιβάτιδα
Συνεπιβάτιδα
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-02-11
Mηνύματα : 39
Ηλικία : 55
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Να υποβάλω τα σέβη μου

11/2/2009, 5:50 pm
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη! Punk

Αφορμή για την εγγραφή μου στάθηκε το κλάμα που έριξα διαβάζοντας το post του κ. "Φυσικού" (https://vfrh.forumgreek.com/forum-f3/topic-t97-20.htm) στο άσχετο thread "Χαιρετώ τους ομοιδεάτες" του νέου μέλους κ. "herme"

Κι όπως είναι κατανοητό το κλάμα οφείλεται στα γέλια lol! που κατηύθυναν το χέρι μου να συμπληρώσει τα στοιχεία στη φόρμα εγγραφής χωρίς να προλάβω να το πολυσκεφτώ. Κι αυτό το τελευταίο το γράφω γιατί αν το πολυσκεφτόμουν μπορεί και να μην το τολμούσα.

Διότι πόσες είναι οι κυρίες (ω ναι, είμαι μια κυρία Beeee )που μπαίνουν σε ένα forum αντρικό και τόσο εξειδικευμένο χωρίς καν να κατέχουν το αντικείμενο; Εντάξει...το κατέχω λιγουλάκι...είμαι συνεπιβάτιδα ενός VFRίστα που είναι και σπεσιαλίστας στο τιμόνι ή "χεράς" όπως θα το λέγατε κι εσείς! Και γουστάρω πολύ να συνοδηγώ και είμαι και πολύ fan της ΒΕΦΑΣ μας και του οδηγού της. Αλλά that's that!

Δεν ξέρω πόσο συχνά θα μπαίνω, (και τι να λέω που να σας ενδιαφέρει άλλωστε;)αλλά ένοιωσα την ανάγκη να σας γράψω αυτά τα ολίγα, να υποβάλω τα σέβη μου σε όλους τους καλούς οδηγούς (αντρών τε και γυνών) των θηρίων μοτοσυκλετών που από μικρούλα τις κοίταζα με δέος και ακόμα με πιάνει "κάτι" όταν βλέπω να τις οδηγούν (πόσο μάλλον όταν είμαι κι εγώ επάνω)

Να είστε πάντα έτσι κεφάτοι, και γεροί εσείς και οι κούκλες σας (με ή άνευ αναρτήσεων) Respect

Υ.Γ.1 : Μήπως θα έπρεπε να προσθέσω ότι ο οδηγός της καλύτερης VFR του κόσμου είναι ο Vasilakos, ή θα φανώ υπερβολική Think


Υ.Γ.1 : Μήπως θα έπρεπε επίσης να του πω ότι έγραψα στο αγαπημένο του forum μην το δει ξαφνικά και πάθει κανα εγκεφαλικό; What
Συνεπιβάτιδα
Συνεπιβάτιδα
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Info
Female
Εγγραφή : 2009-02-11
Mηνύματα : 39
Ηλικία : 55
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

11/2/2009, 5:54 pm
:( Αγαπητέ κ. "Ταξιδευτή" τι τον θέλατε τον υπολογισμό στο έτος γεννήσεως... Wall

Αυτό το 40 βγάζει μάτι Doh!
Vvag
Vvag
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 8484
Ηλικία : 40
Μοντέλο : Πενφέ Εφοχτακόσατζιες
Κράνος : Arai Viper-GT, Arai Tour X-3

Ένα μήλο την ημέρα το PC το κάνει πέρα!

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

11/2/2009, 7:33 pm
Και τα δικά μας σέβη κυρία Συνεπιβάτιδα!! Ποιος σου είπε ότι είναι "αντρικό" το φόρουμ;! Ίσα ίσα που η θυλική παρουσία πάντα ομορφαίνει το χώρο!! Smile
Επιπλέον είσαι η δεύτερη κυρία που γράφεται στο forum μας, άρα δεν είσαι η μόνη!! Wink

Ελπίζω να μας κάνεις την τιμή και σε καμία από τις βόλτες μας. Άλλωστε ένας λόγος που πήραμε VFR είναι γιατί έχει μεγάλη, ευρύχωρη και άνετη σέλα όχι μόνο για τον οδηγό... (Vasilako ελπίζω να μη σε "καίω"...!!! Laughing Laughing Laughing )

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλά posts!
Fanrider
Fanrider
Παλιό μέλος
Παλιό μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-10
Mηνύματα : 2290
Ηλικία : 59
Μοντέλο : VFR 800 το καλό , CB.1 τετρακοσια , INNOVA 125
Κράνος : Shoei XR-1000

Ένας τρόπος να ξεδίνεις και να ξεχνάς τα προβλήματα σου.. γκάζι και φύγαμε

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

11/2/2009, 9:15 pm
Καλησπερα κυρια συνεπιβατιδα :_hi: . Η αγαπη σου για τις μοτο και το συζιγο κατατεθηκε . Καποια στιγμη θα παιξει βολτα και με συνεπιβατιδες κυριεςτων μελων. Thumbsup

Να μην γυριζουμε παντα μπακουροι! Clapping2 τα λεμεεεε...
Ο φυσικός
Ο φυσικός
Αρχαίο μέλος
Αρχαίο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-13
Mηνύματα : 7144
Ηλικία : 52
Μοντέλο : HONDA VFR 750, DRZ 400 S
Κράνος : Shoei XR-1000

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

11/2/2009, 11:20 pm
Είμαι αληθινά συγκινημένος που ένα τόσο σοβαρό κείμενο έγινε η αιτία να αυξηθεί κατά 100% σε μια μέρα ο γυναικείος πληθυσμός του forum μας! Να καλωσορίσω με τη σειρά μου και να ευχηθώ να βρεθούμε όλοι μαζί σύντομα. Ζήτω η σέλα, κάτω η μασέλα!

ΥΓ.Από πότε ο Vasilakos οδηγεί το VFR μου; Very Happy
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

14/2/2009, 7:38 pm
Αγαπητη "Συνεπιβατιδα", καλοσωρισες! :_hi:

Μα τι ωραιο πρωτο μηνυμα!!! Χιουμορ, μπριο, σπιρταδα... Smile Smile
Το διαβαζα ξανα και ξανα και ολοενα το χαμογελο μεγαλωνε στη φατσα μου! Very Happy
Λιγες οι κοπελες σημερα που μπορουν να μοιραστουν αυτη τη "λοξα" μας για τη Μηχανη και ακομα λιγοτερες οσες μας αντεχουν! Worthy Τυχερος ο φιλος Βασιλης!

Και κατι αλλο που θελω να πω.... Νοιωθω μεγαλη τιμη που βλεπω αυτη τη μικρη παρεα σιγα σιγα να μεγαλωνει, αλλα το πιο σημαντικο: ολα τα μελη δειχνουν φοβερα ατομα με χιουμορ, καλλιεργεια, παιδεια, ευγενεια... Οτι καλυτερο!
Ειδικα βλεποντας απο αλλα fora στα οποια ειμαι μελος, οπου γινεται ενα μπαχαλο και συχνα πυκνα φιλοι καταληγουν εχθροι, μια τετοια ζεστη παρεα οπως η δικια μας ειναι οαση και χαιρομαι που βοηθησα στο λιγο που μπορω για να φτιαχτει!

Και παλι Welcome!!!!!
vasilakos
vasilakos
Κολλημένο μέλος
Κολλημένο μέλος
Info
Male
Εγγραφή : 2009-01-11
Mηνύματα : 635
Ηλικία : 62
Μοντέλο : VFR 800 VTEC
Κράνος : Καμία επιλογή

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

15/2/2009, 1:17 am
Ας καλωσορισω και εγω την συνεπιβατιδα!!! αν και πηρε αυτη την πρωτοβουλια (να εγγραφει) κατα την απουσια μου Blink .

Ναχεις καλα χιλ.ρα κυρια συνεπιβατιδα (οταν βεβαια οι υποχρεωσεις το επιτρεπουν - μην το κανουμε κι αμερικαν μπαρ! Knupp ), και να χαιρεσαι τον οδηγο σου με τη βεφα του. Whistle

Και, ναι φιλε ταξιδευτη, νοιωθω τυχερος για τη συνεπιβατιδα που εχω (θα το δει οταν θα μπει...τωρα παλευω μονος μου με το pc)

Επισης, συμφωνω Νικο με τις διαπιστωσεις σου για τα ατομα του φορουμ μας. Θελω να πιστευω, εστω κι αν ακουγεται εγωιστικο, οτι οι κατοχοι vfr ειναι ατομα με επιπεδο. Αυτη την εντυπωση εχω απο τη γνωριμια μου με τα παιδια στη συναντηση, κι από τα γραφομενα των υπολοιπων που δεν εχω ακομα γνωρισει. Το εχω ξαναγραψει στο moto.gr και το πιστευω οτι η vfr ειναι μοτο για κατασταλαγμενους - ωριμους αναβατες, που δεν ελκονται απο τον καταιγισμο των νεων μοντελων που επιβαλλει αλλαγη μοτο καθε χρονο. Ας ειναι...

Περισσοτερα απο κοντα

Βασιλης
Ταξιδευτής
Ταξιδευτής
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Info
Male
Εγγραφή : 2008-12-17
Mηνύματα : 2634
Ηλικία : 124
Μοντέλο : Honda RC36 II
Κράνος : Arai Chaser / Shark S900 Glow

Riders on the storm...
http://openhorizons.wordpress.con

Να υποβάλω τα σέβη μου Empty Re: Να υποβάλω τα σέβη μου

15/2/2009, 11:44 am
Γραφει η γυναικα και απανταει ο αντρας στο φορουμ!! Αυτα ειναι! Laughing lol!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum